یادداشت:

عمر کوتاه است و عمر ریاست جمهوری از آن کوتاه تر/آقای روحانی وعده ها را عملی کنید

شب گذشته رئیس جمهور کشورمان تولد ۷۱ سالگی اش را سپری کرد و با انتشار عکس هایش در صفحه مجازی از پرسنل پروازی خود تشکر کرد و این درحالی است که مردم منتظر عملی شدن وعده هایی هستند که تنها دوسال تا عملی شدن فرصت دارند.

به گزارش عصر همدان، حسن روحانی؛ دیشب با انتشار پستی در صفحه مجازی اش نوشت در مسیر بازگشت از سفرهای استانی کرمان و یزد سورپرایز شدم و جشن تولد ۷۱ سالگی ام را همراه با کادر زحمت کش و مهربان پرواز گرفتم.

تنها دوسال مانده تا پایان عمر ریاست جمهوری روحانی و همچنان صدای وعده های وی در گوش مردم می پیچد.

انتقادات زیادی به اقای روحانی وارد است و بدون شک اکثر کسانی هم که برای دومین بار به وی رای دادند از کارخود پشیمان هستند و هم صدا شدند با عده ای دیگر که دارند چوب ندانم کاری افرادی را میخورند که سال ۱۳۹۶ بخاطر وعده های رفع تحریم و ایجاد رونق اقتصادی به اقای روحانی رای دادند.

لازم است خطاب به وی بگوییم اقای روحانی؛ در جشن تولد ۷۱ سالگی خود سورپرایز شدید مبارکتان باشد، اما آیا حواستان به کودکانی هست که ممکن است در روز های اینده همچون ۱۵ کودک که به دلیل تحریم های دارویی به دیار باقی شتافتند، با مرگ دست و پنجه نرم کنند و دیگر فرصتی برای فوت کردن شمع تولد خود نداشته باشند؟

رئیس جمهور در سخنرانی اخیر خود نیز حتی اعتقادات مردم را با اهداف سیاسی خود زیرسوال برد و گفت: پیامبر(ص) با کفار عهد میبستند و پس از اینکه آنها عهد و پیمان میشکستند دوباره با آنها عهد میبست؛ البته این درحالی است که براساس آیه ۵۸ سوره انفال تناقض حرف های رئیس جمهور به اثبات می رسد!

اقای روحانی که روزی با قاطعیت فریاد میزد پیروزی ما در برجام تا ابد باقی خواهد ماند باید پاسخگو باشد که امروز برجامی که قرار بود رونق اقتصادی ایجاد کند به کجا رسید که حال برای برجام ۲ خود را درگیر کرده و حتی به اعتقادات و دین و پیامبر هم رحم ندارد؟

حمله به قوه قضائیه آن هم درست زمانی که بسیاری از دزدان اقتصادی و دانه درشتان درحال محاکمه هستند و عده ای در زندان به سر میبرند چه معنی دارد؟ آیا غیر ازاین است که بسیاری از مردم با دستیگری دانه درشت ها به اینده امیدوار شدند؟

به راستی چرا رئیس جمهور در سخنان اخیر خود در جمع مردم یزد از مسولین کشور سوال هایی پرسید که میتوانست در جلسات دولت با مسئولین سوال هارا مطرح کند؟

اقای روحانی با صحبتهای خود گفتند میدانند دزدان میلیاردی چه کسانی هستند اما نامی از آنها نبردند و از اینها برای زورآزمایی حزبی استفاده کردند؛ اما لازم است بگوییم مطابق ماده ۶۰۶ قانون مجازات اسلامی اگر دربرابر جرم های سنگین مالی سکوت کند و نام مجرم را نبرد خود مجرم است و مشمول دوسال حبس و انفصال میشود و طبق قانون دادستانی کل کشور باید علیه وی اقدام کند!

اقای روحانی آیا این که شما میگویید ایجاد شغل وظیفه دولت نیست و در زمان انتخابات فریاد ایجاد هزاران شغل را سر میدادید در تناقض نیست؟؟

در پایان لازم است خطاب به اقای روحانی بگدییم تولد ۷۱ سالگیتان مبارک؛ اما اکثر مردم ایران منتظر تولد ۷۳ سالگیتان هستند!
عمر کوتاه است و عمر ریاست جمهوری شما کوتاه تر؛ امیدواریم در این سال های آخر شعارهایتان عملی شود.

زینب سعیدی
انتهای پیام/س

آخرین مطالب