سکوت نمایندگان ظاهرا ارزشی استان همدان در برابر اتفاقات استانداری

اتفاقات نشست معاون سیاسی وزیر کشور در استانداری همدان برای چندمین بار به همگان و بخصوص دستگاه های امنیتی ثابت کرد جریان خزنده مدیریت نفوذ در استان همدان با حربه های مختلف به راه خود ادامه می دهد.

به گزارش عصر همدان؛ دفاع از ساحت و کیان اسلام و نظام اسلامی وظیفه ذاتی هر فرد انقلابی و مسلمانی است که به رشد و تکامل فکری در راه آرمانهای انقلاب رسیده باشد.

در این مسیر اگر این دفاع در برابر اصحاب قدرت و ثروت باشد قطعا از جایگاه والاتری برخوردار است.

اگر این محافظت از انقلاب اسلامی در برابر کسانی باشد که خود سوگند خورده اند کارگزار و مدیران نظام باشند اما خود حرمت شکنی میکنند، شأن مسئله دو چندان خواهد بود .

اتفاقات نشست معاون سیاسی وزیر کشور در استانداری همدان برای چندمین بار به همگان و بخصوص دستگاه های امنیتی ثابت کرد جریان خزنده مدیریت نفوذ در استان همدان با حربه های مختلف به راه خود ادامه می دهد.

مذهبی،ولایی و انقلابی بودن مردم و قاطبه فعالان سیاسی و مذهبی شهر همدان و استان همدان بر کسی پوشیده نیست و همگان این استان و شهر را به دژ محکم دفاع ولایت فقیه و احکام نورانی قرآن می شناسند اما سوال این جاست که رفتارها و اتفاقات اینچنین در این استان حاصل عملکرد کدام اتاق فکر است؟

رخدادهایی نظیر سخنرانی هتاکانه و خالی از معرفت هاشم آغاجری ،سخنان ساختارشکنانه سعید رضوی فقیه و نمونه آخر بنظر می رسد همگی جنسی از یک طراحی را دارند .

در این میان تعجب حیرت انسان از سکوت وحشتناک نمایندگان به اصطلاح انقلابی شهر و استان همدان است.

باید از حضرات کباده کش معارف انقلاب و اصطلاحا اصولگرا سوال کرد چگونه است که بعد از گذشته چندین روز از حملات صریح مشتی بی سواد و کم دانش به معارف اسلام و انقلاب ،هتک حرمت معارف دینی نظیر مسائل زنان در اسلام دهان فرو بسته اید؟

بنظر می رسد حضرات در حال سپراندن دوران سکوت برای بستن قرار دادهای انتخاباتی و رفع و رجوع کردنهای انتخاباتی هستند.
اما بدانند تاریخ به سکوت آنها در مظلومیت انقلاب اسلامی شهادت خواهد داد .
دیدار فعالان انقلابی استان با مدیرکل تبلیغات اسلامی که شجاعانه در برابر این رفتارها ایستادگی کرده است یک اتفاق مبارک است.

بنظر می رسد وضعیت استانداری همدان و تیم مدیریت آن چنان شرایط آشفته ای را سپری میکند که حتی کسی حاضر به سخن گفتن در خصوص این مسئله نیست.

ورود جدی دستگاه قضایی به تخلفات صورت گرفته در جلسه بخصوص مسئله نقض بی طرفی استانداری و وزارت کشوری که جرم انتخاباتی آشکار است و همچنین هتک حرمت ساحت روحانیت و معارف دینی در جلسه رسمی استانداری که با هزینه بیت المال مسلمین اداره می شود بدیهی ترین کار ممکن است.

حبیب میرزایی

انتهای پیام/م

آخرین مطالب