استاد محمد گلریز:

تکیه بر قدرت فکری جوانان ابرقدرت ها را لگدمال می کند/ کسانی که زمزمه مذاکره با آمریکا را دارند دوستدار ایران نیستند

آخرین ویرایش در:
خواننده مشهور ایرانی گفت: آمریکاییها در تمام حوزه ها از تحریم گرفته تا حملات متعدد و مسائل فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی حداکثر فشار را به ملت ایران آوردند و کسانی که طبل مذاکره با امریکا را می زنند باید اینها را مورد توجه قرار دهند.

به گزارش عصر همدان؛ تجربه غیر قابل اعتماد بودن آمریکا؛ علی رغم دشمنیها و جنایات آشکار آمریکا علیه ملت ایران غربگرایان داخلی همواره از قطع ارتباط با آمریکا ابراز ناراحتی کرده و همیشه به دنبال برقراری مجدد این ارتباط بوده اند.

اما تجربه برجام و دولت روحانی بر همه دیرفهمان هم ثابت کرد که آمریکاییها نه قابل اعتمادند و نه مذاکره و ارتباط با آنها مشکلات داخلی ما را حل می کند بلکه علت اصلی مشکلات هر نوع وابستگی فکری، سیاسی و اقتصادی به آمریکاست.

در این خصوص با محمد علی گلپایگانی از خوانندگان موسیقی ایران که میان مردم به «گلریز» مشهور است و از پیشکسوتان آثار انقلابی و دفاع مقدس و چهره های مشهور فرهنگی است به گفتگو پرداختیم.

استاد محمد گلریز، خواننده سرودهای انقلابی، با اشاره به این سخن که آزموده را آزمودن خطاست گفت:ب ه تمام ملت ایران از مسئولین تا مردم ثابت شده که آمریکاییها نه تنها قابل اعتماد نیستند بلکه همیشه در فکر حیله و نیرنگی برای ایران و اسلام هستند.

وی ادامه داد: همه کسانی که دوستدار کشور و علاقمند به ایران هستند پای میز مذاکره نمی روند چرا که می دانند آمریکا دشمن شماره یک اسلام است و افرادی که در زمینه مذاکره با این قدرت پوشالی اصرار دارند به جرات می توان گفت مخالف اسلام و انقلاب هستند.

خواننده مشهور ایرانی گفت: آمریکاییها در تمام حوزه از تحریم ها گرفته تا حملات متعدد و مسائل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی حداکثر فشار را به ملت ایران آوردند و کسانی که طبل مذاکره با آمریکا را می زنند باید اینها را مورد توجه قرار دهند.

گلریز اظهارداشت: آمریکا مخالف اسلام و آزادگی در دنیاست و جنایاتی که در عراق و لبنان و یمن و …به راه انداخته است بر کسی پوشیده نیست.

وی با اشاره به سخنان رهبری در جمع دانش آموختگان افسری در روز گذشته گفت: مبنای همه ما سخنان رهبری است که ایشان دیروز باز بر این موضوع تاکید کردند که اآمریکا قابل اعتماد نیست.

گلریز گفت: باید از وابستگی های اقتصادی و … رها شویم و به قدرت تفکر جوانان و منابع سرشاری که در این کشور داریم تکیه کنیم تا بتوانیم ابرقدرت ها را لگدمال کنیم.

وی با اشاره به کارشکنی های آمریکا در منطقه گفت: باید جوانان و مردم ما همه سعی خود را به کار گیرند تا خودکفا شویم چرا که برخی در این کشور منافع شان به خطر می افتد و نمی خواهند ملت ایران روی پای خود بایستند.

انتهای پیام/ا

آخرین مطالب