بیشترین بازدیدها

یادداشت

پزشکان کلینیک‌های همدان به کلینیک «امید» منتقل شدند

به گزارش عصر همدان،‌ محمدرضا عبادیان از بهره‌برداری بزرگترین کلینیک تخصصی و فوق تخصصی همدان به نام «امید» خبر داد و اظهار کرد: این کلینیک اخیراً در راستای ارائه خدمات بهتر و با توجه به مصوبات طرح تحول سلامت بهره‌برداری شد.

وی با اشاره به اینکه کلینیک «امید» فعلا افتتاح رسمی نشده است، بیان کرد: به دنبال این بودیم تا وزیر بهداشت با سفر به شهرستان رزن به همدان نیز بیاید و این کلینیک را افتتاح رسمی کند اما محقق نشد که درصدد هستیم در یک فرصت مناسب کلینیک بزرگ همدان را افتتاح کنیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به اینکه در کلینیک ویژه همدان به مساحت ۴ هزار متر مربع خدمات درمانی به بیماران ارائه می‌شود، گفت: در حال حاضر ۴۵ پزشک در این کلینیک مشغول به فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه تمام پزشکان کلینیک شیخ‌الرئیس و مباشر و نیز بخشی از پزشکان کلینیک امام خمینی(ره) به این مرکز منتقل شده‌اند، افزود: برای حضور ۵۰ پزشک در کلینیک ویژه «امید» همدان ظرفیت وجود دارد.

عبادیان به بهره‌برداری کلینیک‌هایی شهرستان بهار، اسدآباد، رزن و کبودراهنگ اشاره کرد و گفت:‌ کلینیک ویژه شهرستان ملایر و نهاوند ۲ هزار متر است اما کلینیک ویژه همدان به مساحت ۴ هزار متر ساخته شده است.

آخرین مطالب