معاون بهره‌برداری شرکت توزیع نیروی برق استان:

بازدید از ایمنی برق ایستگاه های صلواتی مستقر در استان همدان

معاون بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از بازدید از ایمنی برق موکب‌های مستقر در استان همدان خبر داد.

به گزارش عصر همدان به نقل از روابط عمومی شرکت برق همدان، تعدادی از مسئولین و مدیران ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از ایستگاه های صلواتی سطح استان بازدید کردند.

معاون بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در حاشیه این بازدید اظهار داشت: توجه ویژه به رعایت ایمنی برق و پیشگیری از خطرات احتمالی برق گرفتگی و حوادث جانبی از نکات مورد تاکید است که مسئولین موکب‌ها باید مدنظر قرار دهند.

شیرزاد جمشیدی افزود: رعایت ایمنی در  ایستگاه های صلواتی با توجه به غیردائمی و موقتی بودن این اماکن و جمعیت زیادی که در این ایام در ایستگاه های صلواتی حضور می‌یابند از اهمیت بالایی برخوردار است و کنترل و الزامات ایمنی برای جلوگیری از حوادث بیشتر احساس می‌شود.

وی ادامه داد: هدف، برپایی مناسب مراسم استقبال و پذیرایی و خدمت به هموطنان است اما باید بدانیم که رعایت اصول ایمنی در این نقاط بسیار مهم بوده و کوچک‌ترین بی‌احتیاطی در این زمینه می‌تواند جان حاضران را به خطر بیندازد.

معاون بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ابراز داشت: در همین راستا علاوه بر بازدید میدانی از موکب‌ها، توزیع بروشورهای رعایت ایمنی برق و ارائه توصیه‌های مهم و کاربردی به متولیان موکب‌ها صورت گرفته و امید است با رعایت این نکات امسال نیز مانند سال‌های گذشته، تمام اماکن مذهبی و ایستگاه های صلواتی مراسم خود را بدون حادثه به پایان ببرند.
انتهای پیام/

آخرین مطالب