زائرسراهای عاشقی در همدان

زائرسراهای همدان نیز در خدمت به زائران اربعین حسینی از یکدیگر پیشی می گیرند و هر کدام سعی در حداکثرخدمت رسانی به همه زائران را دارند .

 

به گزارش عصر همدان؛  به دنبال تهیه گزارش از زائرسراهای همدان به سراغ زائرسرای امام رضا (ع) رفتیم در نزدیکی روستای رباط جاده دانشگاه آزاد اسلامی همدان رفتیم .

صفری نوری عالم مسئول زائر سرا به خبرنگار ما گفت : امسال دومین سالی است که این کار گروهی را آغاز کرده ایم و بیشتر در بحث اسکان و پذیرایی کمک رسان هستیم .

وی ادامه داد: دو حسینیه در متراژ ۴۰۰ متر مربع آماده اسکان و خدمت رسانی به زوار داریم که تعداد زیادی زوار تا بحال اسکان داده و استراحت کرده اند .

مسئول زائرسرای همدان افزود: تدارک صبحانه مفصل برای زائران هر روز دیده می شود و امسال چون ایستگاه راه آهن تازه شروع به کار کرده است سعی کردیم فعالیت ها را نسبت به پارسال افزایش دهیم .

وی کار برای امام حسین (ع) را ذخیره قبر و آخرت دانست و گفت: امسال نتوانستم عازم کربلا باشم و سعی می کنم به زوار خدمت رسانی کنم چرا که وقتی شور و اشتیاق جوانان را برای خدمت رسانی می بینم و عنایت امام حسین (ع) را زندگی هایشان آماده سازی این جمع ها را وظیفه پیشکسوتان می دانم که باید تمام تلاش خود را در احیا و ماندگاری اجتماع بزرگ حسینی در پیاده روی اربعین کنند تا این وحدت را به رخ جهانیان بکشیم .

انتهای پیام /ا

آخرین مطالب