بیشترین بازدیدها

یادداشت

پلیس فدارکار جان شهروند گرفتار در حریق را نجات داد

به گزارش عصر همدان،‌ محمدباقر سلگی اظهار کرد: در پی اعلام تلفنی شهروندان مبنی بر وقوع یک مورد آتش‌سوزی منزلی در شهر دمق از توابع شهرستان رزن، بلافاصله مأموران به محل اعزام و متوجه آتش‌سوزی طبقات دوم و سوم یک ساختمان سه طبقه شدند که زن صاحب خانه نیز در یکی از طبقات گرفتار شده بود.

وی با بیان اینکه مأمور وظیفه‌شناس پلیس با وجود تلاش آتش‌نشانان حاضر در صحنه، متوجه شد که امکان نجات این زن وجود ندارند ولی با احتمال انفجار و فرو ریختن ساختمان به داخل ساختمان رفت، افزود: این پلیس فداکار پس از جستجو در آتش و تاریکی ناشی از دود غلیظ، خانمی حدوداً ۴۵ ساله را که در آشپزخانه گرفتار شده بود از آتش نجات داده و به بیرون از ساختمان منتقل کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن با اشاره به اینکه چند ثانیه پس از خروج این زن و مأمور وظیفه‌شناس، آشپزخانه این ساختمان دچار انفجار و حریق کامل شد، بیان کرد: در این حادثه مأمور پلیس دچار مسمومیت ناشی از استنشاق دود شد که به صورت سرپایی مداوا شد.

وی گفت: نیروی انتظامی با تمام توان در کنار مردم و پشتیبان آنهاست و از هیچ تلاش و کوششی برای برقراری آرامش شهروندان دریغ نمی‌کند.

آخرین مطالب