بیشترین بازدیدها

یادداشت

معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری اسدآباد:

لزوم برخورد جدی نیروی انتظامی با موتورسواران مزاحم /انتخابات انجمن اولیا در مدارس برگزار می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری اسدآباد با اشاره به بازگشایی مدارس و وجود مزاحمت موتورسواران در مقابل مدارس، گفت: انتظار می رود که نیروی انتظامی بیش از گذشته نسبت به برخورد با مزاحمت موتورسیکلت ها اقدام کند چرا نباید امنیت دانش آموزان به مخاطره بیفتد.

به گزارش عصر همدان؛ حمزه عبدکوند، معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری اسدآباد در شورای آموزش و پرورش شهرستان، با اشاره به آغاز پیاده روی اربعین حسینی و عبور زائران از مسیر اسدآباد به کربلای معلی، اظهار کرد: در شهرستان اسدآباد ۶ ایستگاه صواتی برپا می‌شود که امروز اولین ایستگاه در گردنه آغاز به کار کرده و به زائران خدمات ارائه خواهد داد.

وی با بیان اینکه پیاده روی اربعین حسینی بزرگترین نمایش شیعه است و در هیچ جای دنیا چنین تجمعی رخ نمی‌دهد، افزود: باید همه مردم در خدمات به زائران گام بردارند که فرهنگیان و دانش آموزان می توانند نقش مهمی را ایفا کنند.

با حل مشکل سیستم صوتی در شنیده شدن شعار “مرگ بر آمریکا” کمک کنید
معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی فرمانداری شهرستان اسدآباد با اشاره به فرارسیدن ۱۳ آبان و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا گفت: باید ۱۳ آبان و اتفاق آن روزها را برای دانش آموزان به صورت عملیاتی تشریح کرد تا خود مشتاقانه در راهپیمایی حاضر شوند.

وی با اشاره به اینکه باید شعار “مرگ بر آمریکا” کوینده تر و رساتر در شهر بپیچد، گفت: متأسفانه ۴۰ سال از عمر انقلاب می‌گذرد اما همچنان سیستم صوتی در شهر اسدآباد در زمان برگزاری راهپیمایی حل نشده که انتظار می‌رود که برای این مقوله چاره ای اندیشیده شود تا فریاد مرگ بر آمریکا گویان شنیده شود.

لزوم برخورد جدی نیروی انتظامی با موتورسواران مزاحم
عبدکوند با اشاره به بازگشایی مدارس و وجود مزاحمت موتورسواران در مقابل مدارس، گفت: انتظار می رود که نیروی انتظامی بیش از گذشته نسبت به برخورد با مزاحمت موتورسیکلت ها اقدام کند چرا نباید امنیت دانش آموزان به مخاطره بیفتد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد هم بااشاره به انتخابات انجمن اولیا و مربیان در سطح مدارس، اظهار کرد: این انتخابات به صورت دو مرحله برگزار می‌شود، یک مرحله به صورت عمومی و مرحله دیگر به عنوان انتخاب هیأت رییسه است.

انتخابات انجمن اولیا و مربیان در سه روز در سه مقطع برگزار می‌شود
غلامرضا همایی‌لطیف گفت: انتخابات انجمن اولیا ومربیان مدارس ابتدایی در ۱۳ مهر، مدارس متوسطه اول ۱۴ مهر، ۱۵ مهر مدارس متوسطه دوم به صورت همزمان برگزار می‌شود .

وی گفت: مدارس بالای ده نفر دانش آموز انتخابات انجمن اولیا و مربیان برگزار می‌شود و البته در مدارسی که زیر پنج نفر دانش‌آموز دارد، از دهیاران به عنو‌ان عضو افتخاری استفاده شود‌.

۱۵ هزار نفر از اولیا دانش آموزان در انتخابات شرکت می‌کنند
رئیس آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد تأکید کرد: این انتخابات در سطح ۲۰۰ مدرسه با حضور حدود ۱۵ هزار اولیای دانش‌آموز برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه برگزاری گفتمان سازی با موضوع سبک زندگی اسلامی در سطح مدارس، گفت: امسال یادواره شهدای در مدارس باشکوه تر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می‌شود.

امام جمعه اسدآباد هم بااشاره به اینکه ۱۳ آبان روز بزرگ ونمادی از استکبارستیزی ملت ایران است، اظهار کرد: هرساله راهپیمایی ۱۳ آبان در اسدآباد باشکوه و حضور پر شور دانش‌آموزان برگزار شده است.

۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی است
حجت الاسلام سیدموسی حسینی افزود: امسال انتخابات مجلس را در پیش داریم و باید راهپیمایی ۱۳ آبان امسال بدور از حاشیه برگزار شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش به پیاده روی اربعین حسینی و عبور زائران حسینی از مسیر اسدآباد اشاره کرد وگفت: باید زمینه عبور زائران و ارائه خدمات فراهم شود و بلوارها و میدان ورودی شهر به پرچم های سیاه و تمثال شهدا اذین بندی شود.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب