خدمات‌رسانی ۳۰ دستگاه اتوبوس در همدان به زوار اربعین

به گزارش عصر همدان، سید محمد پوروخشوری با اشاره به آمادگی سازمان اتوبوسرانی برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین حسینی، اظهارکرد: در حال حاضر ملزم به آماده‌کردن ۳۰ دستگاه اتوبوس برای اعزام به مرز مهران شده‌ایم.

وی با بیان اینکه موقعیت اتوبوس‌های همدان طبق دستورالعمل اتحادیه اتوبوسرانی کشور «استندبای» است، گفت: با توجه به افزایش اتوبوس‌ها در مرز مهران، گفته شده فعلاً اتوبوسی از همدان به آنجا اعزام نشود و در صورت نیاز این اقدام صورت گیرد.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری همدان با تاکید بر اینکه در صورت نیاز  یک روز قبل اعلام به اعزام اتوبوس خواهد شد، افزود: فعلاً ۳۰ دستگاه اتوبوس در حالت آماده‌باش است تا هر تعدادی نیاز بود، اعزام شود.

وی با اشاره به اینکه جابه‌جایی مسافران با اتوبوس از شهرهای مختلف به مرز مهران ممنوع است، گفت: اتوبوس‌ها تا مرز مهران بدون مسافر خواهند بود و از آنجا اقدام به جابه‌جایی مسافران به دیگر شهرها خواهند کرد.

پوروخشوری با بیان اینکه داخل شهر همدان نیز ۱۰ تا ۱۵ دستگاه اتوبوس برای پذیرایی از زوار اربعین حسینی فعالیت خواهد کرد، افزود: سال گذشته مرز مهران بسته بود و از مرز خسروی اعزام صورت می‌گرفت که اتوبوسی از همدان اعزام نشد.

وی بیان کرد: سال ۹۵ با ۳۰ دستگاه اتوبوس بالغ بر۸۰ میلیون تومان برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین حسینی در مرز مهران هزینه شد.

آخرین مطالب