بیشترین بازدیدها

یادداشت

مدیر شرکت توزیع برق نهاوند:

اولین نیروگاه خورشیدی جنوب استان در نهاوند آماده بهره‌برداری است

 

مدیر شرکت توزیع نیروی برق نهاوند گفت: اولین نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلوواتی جنوب استان در اراضی بین نهاوند و شهر بروجرد آماده بهره‌برداری است و نقش مهمی در تأمین برق ساکنین این منطقه دارد.

 

رضا شیردره در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان با اعلام خبر بهره برداری از اولین نیروگاه خورشیدی جنوب استان همدان گفت: تأمین برق با استفاده از روش‌های نوین و کاهش آسیب رساندن به محیط‌زیست از اهداف این شرکت است به همین دلیل استفاده از نیروی برق خورشیدی در دستور کار اداره برق قرار دارد.

وی اظهار داشت: اداره برق نهاوند از سرمایه‌گذارانی که قصد مشارکت در این زمینه دارد دعوت می‌کند و با آن‌ها همکاری لازم را خواهد داشت.

مدیر شرکت توزیع نیروی برق نهاوند گفت: با هماهنگی انجام‌شده و با تلاش‌های کارکنان این اداره اولین نیروگاه خورشیدی جنوب استان همدان در اراضی بین شهرستان نهاوند و بروجرد آماده بهره‌برداری است.

وی عنوان کرد: این نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلوواتی در روستای جعفرآباد احداث‌شده و آماده افتتاح است که با حضور مسئولان انجام می‌شود.

شیردره اظهار داشت: این نیروگاه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و ۲ میلیارد تومان هزینه اجراشده است که ۵۰ خانوار را تأمین انرژی خواهد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: از مهرماه قبوض کاغذی مشترکان شرکت توزیع برق نهاوند حذف خواهد شد و همشهریان باقی‌مانده که اطلاعاتشان ثبت‌نشده به این اداره مراجعه کنند.

مدیر شرکت توزیع برق نهاوند افزود: در راستای حذف قبوض کاغذی ۹۰ درصد اطلاعات مشترکان در شهرستان نهاوند جمع‌آوری‌شده است که حذف این قبوض باعث کاهش مصرف کاغذ و کم کردن هزینه‌ها می‌شود.

وی در ادامه به عملیات این شرکت در خصوص پیاده راه کردن خیابان سعدی اشاره کرد و گفت: عملیات اصلاح و بهینه شبکه‌های توزیع برق این خیابان به‌منظور پیاده راه‌سازی ظرف چند روز آینده اجرایی خواهد شد.

شیردره گفت: در راستای انجام این طرح مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان هزینه خواهد شد که جابه‌جایی یک دستگاه پست هوایی و برکناری یک پست هوایی دیگر، نصب ۳۱ دستگاه چراغ گازی و اصلاح سطح مقطع شبکه‌های فشار ضعیف موجود و افزایش تعداد فیدرها از اهم اقدامات انجام‌شده برای تکمیل این طرح است.

وی در پایان گفت: تعویض ۳۰ اصله پایه چوبی و بتونی ۹ متری و ۱۲ متری با پایه‌های بتونی گرد و احداث ۲۴۲۰ متر شبکه فشار ضعیف باهدف تأمین برق مطمئن و پایدار مشترکین خیابان سعدی از دیگر اقدامات انجام‌شده این اداره خواهد بود.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب