در دیدار با امام جمعه اسداباد مطرح شد؛

نقش مردم در دفاع مقدس سرآمد و حماسی بود/مردم شایسته نوکری مسئولان هستند

به مناسبت هفته دفاع مقدس و در اولین روز از این هفته ، نیروهای سپاه، انتظامی ، مسئولان دستگاههای اجرایی، بسیج ادارات و نهادهای مختلف شهرستان اسدآباد با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

 

به گزارش عصر همدان؛ صبح امروز مجید درویشی، فرماندار شهرستان اسدآباد در دیدار بسیج ادارات با امام جمعه اسداباد، دفاع مقدس را نمادی از تاریخ پرحماسه ایران خواند و اظهار کرد: امروز سپاه قدرتمند در سطح کشور با ساقط کردن پهپادهای دشمن خودنمایی می کند و باید قدر خون‌هایی که ریخته شد را بدانیم.

درویشی تصریح کرد: امروز وظیفه ما بعداز دفاع مقدس ایجاد شغل، فضای آرام و با نشاط برای مردم و خدمت به آنان است.

وی خاطرنشان کرد: در بدترین وضعیت اقتصادی پای انقلاب ایستاده اند، شایستگی این را دارند که ما نوکری انان را کنیم.

درویشی تأکید کرد: ما باید پاسداشت خون شهدا با خدمت به مردم ادا کنیم.

در ادامه حجت‌الاسلام سیدموسی حسینی،امام جمعه اسدآباد با بیان اینکه دهها نکته در تحمیل جنگ بر ایران نهفته است، اظهار کرد: دشمنان اسلام وقتی دیدند که دستشان از این منطقه کوتاه شد و استقبال ایران را دیدند، با همراهی بسیاری از کشورها این جنگ نابرابر را بر ما تحمیل کردند.

وی بااشاره به فرمایش رهبر انقلاب در خصوص دفاع مقدس، گفت: دوران دفاع مقدس یک گنج است که نقش مردم را نباید فراموش کرد

امام جمعه اسداباد گفت: در آستانه انتخابات مجلس هستیم و انصافا اگر مردم در این انتخابات نباشند، چه معنایی می دهد، بنابراین مردم از مسئولان گره گشایی می خواهند و باید آنان را راضی کرد.

وی خاطرنشان کرد: در دفاع مقدس جوانان ما به همه خواسته های دنیوی پشت کردند و گوش به فرمان امام ره شدند، جوانان ما اینگونه بودند که مانند شهید باکری ها در جبهه ها حاضر شوند.

حجت‌الاسلام حسینی گفت: جبهه ها جای تنبل ها نبود و این جوانان پر از انگیزه بودند که کربلاها را به وجود آوردند.
انتهای پیام/

آخرین مطالب