معاون حمل و نقل جاده ای استان همدان:

جانمایی ۳ مکان برای تجمع ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری ویژه زائران اربعین

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از جانمایی ۳ مکان در همدان برای تجمع ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری ویژه زائران اربعین حسینی خبر داد.

 

به گزارش عصر همدان, صفر صادقی راد  صبح امروز در جمع خبرنگاران؛  با اشاره به فعالیت ناوگان مسافربری استان از ۲۴ مهرماه سال جاری برای انتقال و جابجایی زائران اربعین حسینی اظهار داشت: با توجه به انتخاب همدان به عنوان استان معین برای بازگشت زائران اربعین حسینی پنج استان قم، گلستان، مازندران، خراسان رضوی و خراسان شمالی مقرر شد، زیر ساخت های لازم برای این موضوع پیش بینی شود.

وی افزود: به همین منظور و با توجه به ازدیاد زائران حسینی، بازدید از محل های پیشنهادی برای جانمایی و تجمع ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری با حضور مسئولان مرتبط استان انجام و پیش بینی شد، ورودی شهر بهار، ورودی مریانج و پایانه انقلاب به عنوان سه مکان برای تجمع ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری برای نقل و انتقال زائران اربعین در نظر گرفته شود.

صادقی راد ادامه داد: این اداره کل با آماده باش کامل ناوگان مسافری در سطح استان، توان جابجایی روزانه ۵۰۰ تا ۱۳۰۰ زائر اربعین را دارد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب