معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان:

دستگیری قاتل فراری در کمتر از۲۴ساعت

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: فردی که در مقابل دادگستری اسدآباد جوانی را به قتل رسانده بود در کمتر از۲۴ساعت در تهران دستگیر شد.

 

به گزارش عصر همدان؛ حسین بشری، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان با اعلام خبر دستگیری دو قاتل فراری در کمتر از ۲۴ ساعت اظهار داشت: ۲ شهروند اسدآبادی به علت اختلاف ملکی در دادگستری اسدآباد حضور یافتند که برادر زاده یکی از طرفین مقابل این نهاد قضایی به فرد مقابل حمله ور شده و با ضربه سلاح سرد به قسمت گردن، او را به قتل رساند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان بیان کرد: با تلاش ماموران و اقدام های فنی و اطلاعاتی، مشخص شد که قاتل در تهران حضور و تردد دارد که عصر امروز در یک عملیات ضربتی وی در مخفیگاهش دستگیر شد و در حال انتقال به همدان است.

وی افزود: با توجه به اینکه احتمال درگیری طایفه ای و نزاع دسته جمعی در روستای محل سکونت طرفین درگیری متصور بود نیروهای پلیس به موقع در محل حضور یافته و از بروز درگیری احتمالی جلوگیری کردند.

بشری با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی از قاتل در همدان صورت می گیرد اضافه کرد: ناتوانی افراد در کنترل خشم برخی مواقع موجب بروز قتل شده که عواقب آن جبران ناپذیر است.

انتهای پیام/

آخرین مطالب