مسئول بسیج عمران و معماری مهندسین سپاه انصارالحسین استان همدان خبر داد:

برگزاری دومین نشست تخصصی معماری و شهرسازی اسلامی در همدان

مسئول بسیج عمران و معماری مهندسین سپاه انصارالحسین علیه السلام استان همدان اظهار کرد: دومین نشست تخصصی معماری و شهرسازی اسلامی با موضوع ( تحقق شهرک سازی نوین، زیست شهر اسلامی) برگزار می شود.

علی اصغر عاطف، مسئول بسیج عمران و معماری مهندسین سپاه انصارالحسین علیه السلام استان همدان در گفت‌وگو با خبرنگار عصرهمدان؛ در راستای اهداف برگزاری این همایش گفت: در جست‌وجوی توسعه و پیشرفت ایران اسلامی عزیز، سعی بر آن است به پشتوانه گذشته تاریخی پرتلاش مردم سرزمین ایران در برپایی شهرها و بناها، اکنون معماری و شهرسازی را در مسیر توسعه و تحول مطلوب قرار دهیم.

وی در ادامه افزود: شاخصه ها و مؤلفه های تخصصی در مسیری هدفمند مورد خطاب قرار گرفته و شرایط زیست مطلوب ساحت انسان برپایه ارزش های معماری و شهرسازی اسلامی در عرصه شهر و ساختمان منعکس گردد.

مسئول بسیج عمران و معماری مهندسین سپاه انصارالحسین علیه السلام همدان اشاره کرد: به همین منظور سلسله نشست های تخصصی گروه معماری و شهرسازی بسیج عمران و معماری مهندسین استان همدان، به صورت مستمر و با همت دلسوزان متخصص عرصه های نظریه پردازی، اجرایی و مسئولین متعهد استانی، در تحقق این مهم به افق رشد و تحول در این زمینه می اندیشند.

عاطف در پایان گفت: همایش تخصصی معماری و شهرسازی اسلامی روزچهارشنبه ۱۹ بهمن ماه از ساعت ۹ الی ۱۲ در محل سالن همایش دانشگاه صنعتی همدان خواهد بود.

انتهای پیام/

 

آخرین مطالب