بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ خبر داد؛

فعالیت پایگاه فرهنگی علیصدر در ایام تابستان

 فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ از اجرای برنامه های ویژه پایگاه فرهنگی علیصدر در فصل تابستان خبر داد.

محمود بداغی فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با عصر همدان؛ اظهارکرد: پایگاه فرهنگی علیصدر در ایام تابستان جهت خدمات دهی به مسافران و گردشگران با غرفه های متنوع شامل نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی، غرفه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شرعی و غرفه کودک در علیصدر فعالیت دارد.

فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ گفت: این پایگاه ها شامل غرفه های مختلفی است که در یکی از این غرفه ها کتب و محصولات فرهنگی با تخفیف ویژه عرضه می شود.

بداغی با اشاره به فعالیت سه طلبه و روحانی بسیجی در این پایگاه فرهنگی گفت: غرفه دوم غرفه مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات شرعی و اخلاقی می باشد.

وی ادامه داد: غرفه بعدی ویژه کودکان و نونهالان است که در این غرفه نقاشی های طراحی شده دارای مفاهیم اسلامی توسط مخاطبین رنگ آمیزی و “برنامه قرآن بخوان، جایزه بگیر” به همراه ایستگاه شعر کودکانه برای آنها اجراء می گردد.

 بداغی افزود: اقامه نماز ظهر و عصر و مغرب و عشاء به صورت جماعت و بیان احادیث اخلاقی از دیگر برنامه های تاثیرگذار این پایگاه با هدف بالا بردن روحیه معنوی در گردشگران می باشد.

فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ با اشاره به اینکه در عرصه فرهنگی باید با برنامه ریزی مناسب و دقیق توطئه دشمنان اسلام و انقلاب را خنثی نمود گفت: امروز تلاش دشمنان تغییر اعتقادات و سبک زندگی  جوانان جامعه اسلامی است که باید با فعالیت جهادی در عرصه فرهنگی نقشه دشمنان را نقش بر آب کرد.

فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ هدف از برپایی پایگاه فرهنگی در مجتمع علیصدر را تزریق فرهنگ سالم درجامعه عنوان کرد و با اشاره به حجم بالای گردشگران در مجتمع علیصدر گفت: امیدواریم با تکیه بر ظرفیت این غرفه ها بتوانیم اقدامات مطلوبی را در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی انجام بدهیم.

محمود بداغی اذعان داشت: فعالیت های فرهنگی در جامعه نباید مغفول بماند و در این عرصه هر چقدر هم کار شود باز هم جا دارد و طبق فرموده مقام معظم رهبری مقوله فرهنگ در جامعه مثل هوای سالم است و اگر هوای جامعه سالم باشد به راحتی می شود در آن نفس کشید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این غرفه ها در ایام تابستان همه روزه آماده خدمت رسانی به گردشگران می باشد.

انتهای پیام/ر

آخرین مطالب