نماینده ولی فقیه در استان همدان:

اجرای برنامه‌ها در دهه فجر، مورد ارزیابی قرار گیرد/ لزوم حل مشکلات روزمره مردم با مدیریت صحیح

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه لازم است تا تیمی مشکلات در شهر را شناسایی کند و با دستور مدیران شاهد رفع آن باشیم، تاکید کرد: شهرداری می‌تواند در این ایام آزادسازی وسایل ضبط شده توسط پلیس ساختمان، تخفیف در مجوزها و… برای مردم قائل شود.

به گزارش عصرهمدان؛ آیت الله حبیب الله شعبانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان عصر روز گذشته در ستاد دهه فجر استان همدان اظهار کرد: لازم است تا پس از ۲۲ بهمن، در جلسه‌ای میزان و نحوه اجرای برنامه‌ها در دهه فجر، مورد ارزیابی قرار گیرد

وی افزود: در طول مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن می‌توان از ظرفیت مواکب استفاده شود

آیت الله شعبانی تاکید کرد: امیدوار هستیم با همت استاندار همدان شاهد برطرف شدن مشکل سیستم صوت در مراسم‌های همدان باشیم.

امام جمعه همدان ادامه داد: در برگزاری برنامه‌ها باید به پیوست رسانه‌ای فعالیت‌ها توجه شود.

وی با بیان اینکه دهه فجر زمان مناسبی برای رفع مشکلات مردم است، تصریح کرد: برطرف کردن یک مشکل جزئی که برای مردم سختی‌هایی را ایجاد می‌کند، بالاترین نشاط اجتماعی را به همراه دارد.

آیت الله شعبانی بیان کرد: کاهش قیمت دلار و گوشت در توان ما نیست، اما حل مشکلات روزمره مردم با مدیریت صحیح قابل دستیابی است.

نماینده ولی فقیه در استان اضافه کرد: رفع مشکل تردد در سرگذر همدان و مشکل اهالی کوی فردوس ربطی به دلار و تحریم ندارد

وی با اشاره به اینکه لازم است تا تیمی مشکلات در شهر را شناسایی کند و با دستور مدیران شاهد رفع آن باشیم، تاکید کرد: شهرداری می‌تواند در این ایام آزادسازی وسایل ضبط شده توسط پلیس ساختمان، تخفیف در مجوزها و… برای مردم قائل شود.

انتهای پیام/

آخرین مطالب