فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد خبر داد:

دستگیری قاتلان مرد مجهول‌الهویه در یکی از روستاهای اسدآباد

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد با اشاره به پیداشدن جسد مردی مجهول‌الهویه حوالی یکی از روستاهای تابعه در ماه گذشته، گفت: قاتلان مرد مجهول‌الهویه در ملارد کرج شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش عصرهمدان؛ افشین یاری، فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از دستگیری قاتلان قتل یک ماه گذشته در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: به دنبال پیداشدن جسد مردی مجهول‌الهویه حوالی یکی از روستاهای تابعه در ماه گذشته، عوامل پلیس آگاهی به اتفاق دادستان عمومی و انقلاب شهرستان در محل حاضر و رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی با اشاره به انجام اقدامات قانونی و اطلاعاتی لازم در محل، گفت: بلافاصله دو نفر از مظنونین محل دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد تصریح کرد: با انجام بازجویی فنی و پلیسی از مظنونین، نهایتأ هویت مقتول مشخص و با شناسایی دو نفر از عاملین اصلی، اقدامات ضربتی پلیس آگاهی برای دستگیری آنها آغاز شد که پس از شناسایی محل مخفیگاه متهمان و اخذ نیابت قضایی، روز گذشته در شهرستان ملارد کرج دستگیر و به اسدآباد منتقل شدند.

وی با اشاره به نسبت خویشاوندی مقتول با قاتلان، انگیزه قتل اختلافات مالی و خانوادگی دانست و گفت: تحقیقات پلیس تا روشن شدن کامل موضوع ادامه داشته و نتیجه متعاقبأ اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب