تأکید فرماندار فامنین بر الگوبرداری کارکنان فرمانداری از شهید سلیمانی

فرماندار در اولین نشست با کارکنان فرمانداری و بخشداری‌های فامنین بر الگوبرداری کارکنان از نحوه فعالیت و روحیات شهید سلیمانی در خدمت به مردم تاکید کرد.

به گزارش عصرهمدان؛ سید روح‌الله حسینی شاخص در این برنامه که در اولین روز کاری وی در فرمانداری برگزار شد، گفت: شهید سلیمانی الگوی دست‌یافتنی  برای همه است و وقتی راه و روش این شهید، مکتب برای جامعه و کشور می‌شود، باید از این مکتب توشه‌ای برداریم.

وی افزود: ضروری است از ظرفیت‌ها و فرصت‌های بالفعل و بالقوه  در پیشبرد اهداف دولت در شهرستان استفاده کرد و در این راه اقدام جهادی انتظاری است که رئیس‌جمهور از بدنه دولت دارد و  روحیه جهادی در کار و فعالیت‌ها لازم است تقویت شود.

فرماندار فامنین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اتحادیه اروپا در حرکتی ناجوانمردانه با تحریم سپاه، تمامی مردم ایران را تحریم کرده است؛ زیرا تمامی مردم ایران در هر حوزه‌ای که فعال هستند، پاسدار انقلاب اسلامی هستند و لباس سبز و مقدس سپاه تنها یکی از شاخص‌های پاسداری از انقلاب است.

وی افزود: دشمن تمام توان خود را برای ناامید کردن مردم گذاشته است و باید این ناامیدی را با فعالیت شبانه‌روزی از بین ببریم.

حسینی شاخص با یادآوری بیانات رهبر معظم انقلاب و توصیه‌های ایشان به کارگزاران تصریح کرد: عمل به سه توصیه رهبر معظم انقلاب، داشتن  پرهیز از انجام کارهای سطحی، انجام کارها و ارائه خدمات باکیفیت و ابتکار عمل در کارها در کنار داشتن روحیه جهادی و انقلابی  از تمامی مدیران و کارکنان شهرستان مورد انتظار است.

در ادامه این نشست فرماندار، معاونین و بخشداران، کارکنان فرمانداری و بخشداری‌های شهرستان فامنین به تبادل نظر درباره برنامه‌های آتی فرمانداری پرداختند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب