رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند مطرح کرد:

اجرای بیش از ۷۵ برنامه ورزشی در دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی در نهاوند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند از برگزاری بیش از ۷۵ برنامه در حوزه ورزش و جوانان در ایام الله دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش عصرهمدان؛ سلیمان جوانمردی در جمع خبرنگاران گفت: امسال متفاوت با سال‌های گذشته برنامه‌های متنوع و مختلفی در دهه مبارک فجر در حوزه ورزشی و فرهنگی و مخصوص جوانان تدارک دیده شده است.

وی اظهار داشت: در راستای نشاط جامعه برنامه هایی همچون مسابقات، همایش‌ها، جشنواره‌های ورزشی، فرهنگی و معنوی در دهه فجر امسال برگزار می‌ شود که اوج آن حضور پرشور جامعه ورزشی شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن است.

جوانمردی با اشاره به اجرای بیش از ۷۵ برنامه فرهنگی و ورزشی در دهه فجر امسال افزود: برگزاری رقابت‌های مختلف ورزشی در رده های مختلف سنی و در دو بخش بانوان و آقایان در سراسر شهرستان، دیدار با خانواده شهدای ورزشکار، گلباران مزار شهدا، نواختن زنگ انقلاب در سالن باستانی، تجلیل از پیشکسوتان ورزشی، همایش سوارکاری، جشنواره ورزش‌های سنتی و بومی و محلی، جشن پیروزی انقلاب اسلامی، حضور ورزشکاران در نمازجمعه و حضور جامعه ورزش و سمن‌های جوان در راهپیمایی ۲۲ بهمن از مهمترین برنامه‌های این اداره‌ است.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: آذین بندی و چراغانی مکان‌های ورزشی و تبلیغات محیطی درخصوص برنامه‌های ایام الله دهه فجر انجام می شود و از مسئولین هیئت ها و مدیران اماکن ورزشی درخواست می‌کنیم که فضای بیرونی دفاتر هیئت‌ها و اماکن خود را به مناسبت این ایام مبارک و فرخنده تزئین کنند.

مسئول کمیته ورزش و جوانان ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان گفت: برگزاری جشنواره ورزشی، همایش پیاده روی، برگزاری مسابقات طناب کشی، میزبانی مسابقات کشتی استان، دارت، کاراته، هندبال، آمادگی جسمانی، یوگا، شطرنج، همایش دوچرخه سواری، ورزش صبحگاهی، فوتسال، طناب کشی، اسکیت، مسابقات ۴ جانبه رزم آوران، مسابقات رزمی، بدمینتون از دیگر برنامه های اجرای در این ایام است.

وی ادامه داد: همچنین جشن پیروزی انقلاب اسلامی و برگزاری جشنواره بازیهای بومی و محلی و چندین برنامه فرهنگی و ورزشی دیگر برنامه هایی است که برای ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان نهاوند پیش بینی شده است.

جوانمردی گفت: در صدد هستیم در ایام گرامیداشت دهه مبارک فجر محتوای برنامه ها بر تبیین و تشریح دستاوردها و زوایا و ابعاد مختلف انقلاب اسلامی باشد تا ضمن اثرگذاری بر آحاد مختلف مردم؛ به رستی پیام انقلاب به نسل جوان انتقال داده شود.

وی در پایان بیان کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند آمادگی جهت همکاری با هیئت های ورزشی، ادارات و نهادهای سطح شهرستان برای برگزاری برنامه های ورزشی آنها در طول این دهه در اماکن ورزشی سطح شهرستان نهاوند را دارد.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب