معاون خدمات شهری شهرداری ملایر خبر داد؛

برف‌روبی سطح شهر ملایر با ۲۴ دستگاه ماشین آلات

معاون خدمات شهری شهرداری ملایر گفت: با به کارگیری ۶۸ نفر نیروی انسانی و ۲۴ دستگاه شامل ۱۲ دستگاه خاور، ۶ دستگاه کامیون که سه دستگاه آن مجهز به تیغه برفروی بودند، ۲ دستگاه لودر و ۳ دستگاه گریدر عملیات نمک پاشی وبرفروبی شهر ملایر انجام شد.

مجتبی داوری، معاون خدمات شهری شهرداری ملایر در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان؛ با اشاره به اقدامات انجام‌شده در راستای برف‌روبی و پاکسازی معابر شهری شهر ملایر اظهار کرد: با توجه به پیش بینی‌های هواشناسی آمادگی لازم برای عملیات زمستانی در سطح شهر انجام شده بود.

وی افزود: پس از آغاز بارش‌ برف در دو روز اخیر در ملایر از غروب روز شنبه عملیات پاکسازی معابر آغاز شد.

داوری بیان کرد: عملیات برف‌روبی در شهر در دو مرحله انجام شد که و مرحله نخست از عصر روز شنبه تا سه صبح بامداد روز یکشنبه و مرحله دوم از ساعت ۴ تا ۹ صبح صبح روز یکشنبه انجام شد.

وی با اشاره به به‌کارگیری ۶۸ نفر نیروی انسانی در عملیات برف روبی سطح شهر اظهار کرد: ۲۴ دستگاه شامل ۱۲ دستگاه خاور، ۶ دستگاه کامیون که سه دستگاه آن مجهز به تیغه برفروی بودند، ۲ دستگاه لودر و ۳ دستگاه گریدر عملیات نمک پاشی وبرفروبی شهر ملایر انجام شد.

معاون خدمات شهری شهرداری ملایر گفت: تمام تمام تلاش شهرداری ملایر بر این بود که از آغاز روز یکشنبه تردد در سطح شهر به راحتی انجام شود.

وی با اشاره به بازدید فرماندار و اعضای ستاد بحران است عملیات برفروبی در سطح شهر بیان کرد: تدابیر لازم برای فصل زمستان در شهر ملایر و در صورت بارندگی مجدد اندیشیده شده است.

انتهای پیام/گ

آخرین مطالب