فرماندار ملایر:

نهضت ملی مسکن بزرگترین پروژه عمرانی دولت در ملایر است/ لزوم تسهیل‌گری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات مسکن

آخرین ویرایش در:
سلمان اسماعیلی گفت: طرح نهضت ملی مسکن بزرگترین پروژه عمرانی شهرستان ملایر و هدیه ارزشمند دولت سیزدهم به مردم است.

به گزارش عصرهمدان؛ سلمان اسماعیلی فرماندار ملایر در جلسه شورای تامین مسکن شهرستان ملایر با اشاره به موانع و مشکلات روند پرداخت تسهیلات مسکن روستایی اظهار کرد: طرح نهضت ملی مسکن بزرگترین پروژه عمرانی شهرستان ملایر و هدیه ارزشمند دولت سیزدهم به مردم است.

وی با بیان اینکه باید تمام تلاش خودرا در راستای تامین مسکن مردم انجام دهیم، تصریح کرد: با پیگیری‌ها و تلاش‌های انجام شده زمین مورد نیاز برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در ملایر تامین و ۶۰۰ هکتار به شهر ملایر الحاق می‌شود.

فرماندار ملایر با درخواست از بانک‌ها برای تسهیل‌گری در پرداخت تسهیلات مسکن ملی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی عنوان کرد: پذیرش ضامن زنجیره‌ای در مقاوم‌سازی مسکن روستایی تکلیف قانونی برای بانک‌های عامل است.
وی افزود: پیرو توافق بنیاد مسکن استان همدان با سرپرستان بانک‌های عامل استان، هیچ کوتاهی در پرداخت تسهیلات مسکن در شهرستان ملایر پذیرفته نیست.

وی با اقدامات انجام شده در راستای نهضت ملی مسکن و تامین زمین در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر بین کرد: شهرداران ازندریان، زنگنه، سامن، جوکار و اسلامشهر ‌آق‌گل موظف‌اند حداکثر تا اوایل بهمن‌ماه نسبت به تعیین و معرفی زمین مورد نیاز نهضت ملی مسکن اقدام کنند.

وی افزود: شهرداران تابعه ضمن حفظ استقلال سیاسی، فنی و مهندسی، با نگاه بلند و وسعت نظر در تامین زمین مسکن ملی، نسبت به توسعه شهر و فراهم کردن امکانات برای مردم و جوانان تلاش کنند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب