بیشترین بازدیدها

یادداشت

طی حکمی از سوی وزیر میراث فرهنگی؛

معصوم علیزاده سکاندار میراث فرهنگی استان شد

طی حکمی از سوی وزیر میراث فرهنگی، «محسن معصوم‎علیزاده» جایگزین علی مالمیر در میراث فرهنگی همدان شد.

به گزارش عصرهمدان؛ آخرین قرعه تغییر در مدیران کل استان همدان پس از روی کار آمدن دولت سیزدهم به نام علی مالمیر افتاد تا سکاندار اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این استان پس از ۷ سال تغییر کند.

در نهایت طی حکمی از سوی دکتر ضرغامی وزیر میراث فرهنگی کشور، «محسن معصوم‎علیزاده» به عنوان مدیرکل جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان منصوب شد.

محسن معصوم‎علیزاده از مدیران جوان و خوش فکر همدان می‏باشد که سابقه مدیریت طولانی در دستگاه‌های‎ مختلف استان را دارا می‏باشد.

این مدیر جوان از سال ۱۳۹۲ با نظر شورای دوره چهارم شهر مریانج به عنوان شهردار منتخب این شهر منصوب و در دوره‌های پنجم و ششم شورای شهر نیز ابقا شده بود.

وی که دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی از دانشگاه تهران می‏باشد تا کنون در پست‎های مهمی از جمله مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اسدآباد، معاون پشتیبانی اداره‎کل نوسازی مدارس استان، قائم مقام اداره کل نوسازی مدارس استان، عضو سومین دوره شورای اسلامی شهر مریانج، شهردار مریانج، مشاور فرماندار همدان، نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان همدان، بازرس هیأت مدیره سازمان همیاری شهرداری‎های استان و… را در کارنامه اجرایی خود دارد.

معصوم علیزاده در دوران شهرداری مریانج اهتمام ویژه‎ای برای حفظ میراث فرهنگی انجام داده بود، که با پیگیری‎های مستمر زمینه‎ساز به ثبت رسیدن سه اثر پل تاریخی سلیمانی و عمارت گلستان و همچنین معرفی آسیاب‎های قدیمی مریانج در فهرست آثار ملی شده بود.

همچنین تملک و مرمت عمارت تاریخی گلستان به عنوان تنها خانه قدیمی موجود در شهر مریانج از دیگر اقدامات وی در حوزه نگهداری اماکن تاریخی بوده است.

انتهای پیام/

آخرین مطالب