بیشترین بازدیدها

یادداشت

مدیریت شهری و ضرورت پاسخ به ابهامات رسانه ای پل غدیر

آخرین ویرایش در:
چند روزی است در فضای رسانه ای و برخی از خبرگزاری ها و پایگاه های خبری زرد، موضوعی تحت عنوان ایمن نبودن پل غدیر یا تطبیق آن با متروپل آبادان به چشم می خورد. موضوعی که به نظر نمی رسد واقعیت داشته باشد.

به گزارش عصرهمدان؛ چند روزی است در فضای رسانه ای و برخی از خبرگزاری ها و پایگاه های خبری زرد، موضوعی تحت عنوان ایمن نبودن پل غدیر یا تطبیق آن با متروپل آبادان به چشم می خورد. موضوعی که به نظر نمی رسد واقعیت داشته باشد.

مصاحبه های معاون زیربنایی شهرداری همدان و برخی از اعضای شورای شهر و تشکیل کمیسیون ویژه در معاونت عمرانی استانداری همدان نیز به این ابهامات افزوده است.

در شرایطی که به دلیل اغتشاشات اخیر، ذهن مردم مخدوش و آسیب دیده از حوادث تلخ و جنگ روانی دشمن است، تمرکز و پرداختن به این موضوع در برخی رسانه ها باعث شده تا امنیت روانی و اعتماد مردم به مدیران نیز آسیب ببیند.

راه حل ساده این ابهام، انتخاب یک مشاور قوی و مستقل برای نظارت بر آنچه ادعا شده است، می باشد.

به نظر می رسد مدیریت شهری همدان به راحتی می توانند با انتخاب یک مشاور ناظر ذیصلاح، فرایند بتن ریزی و استحکام بتن ها را بررسی و نتیجه نهایی را به کمیسیون‌های ذیربط استانداری و شورا و شهرداری و مردم ارائه نماید.

این موضوع کمک می کند تا افتتاح پل بدون هرگونه حرف و حدیث انجام شود. طبیعتاً تایید فرایند بتن ریزی پاسخ به ابهامات خواهد بود و در صورت نیاز به اصلاح یا تقویت پل، دغدغه مردم برطرف خواهد شد.

یک توصیه دوستانه به همه دلسوزان و همه آنهایی که دغدغه مردم و انقلاب را دارند: مراقب رسانه های کاسب کار و زرد باشید. مطالبات خود را با قدرت و دوستانه از مجموعه ها پیگیری کنید. بدون تردید رسانه های مردمی و انقلابی در مسیر مطالبه گری صحیح و بدون اغراض سیاسی و شخصی، پیش قدم خواهند بود.

انتهای پیام/

آخرین مطالب