بیشترین بازدیدها

یادداشت

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری همدان:

آمادگی ۳۰۰ ناوگان جاده ای همدان برای خدمات دهی به زائران اربعین

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان از اعلام آمادگی ۳۰۰ ناوگان اتوبوسی استان برای جابجایی زائران حسینی در ایام اربعین خبر داد.

 

به گزارش عصر همدان؛ صفر صادقی راد ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تأکید بر اینکه رضایتمندی زائران اربعین در موضوع نقل و انتقال امری مهم و ضروری است، اظهار داشت: به همین منظور باید برنامه‌های کامل و مدونی از سوی ارگان‌های مرتبط در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: استفاده از ناوگان ایمن و مناسب برای جابجایی مسافران و هماهنگی با سایر دستگاه‌های مربوطه، از جمله اقدامات انجام شده برای فراهم کردن شرایط سفر ایمن برای زائران است.

صادقی راد با اشاره به اعلام آمادگی انجمن‌های صنفی حمل و نقل مسافر استان برای نقل و انتقال زائران حسینی در ایام اربعین، یادآور شد: باید با تمامی امکانات و تجهیزات و با برنامه ریزی مناسب، ایمنی سفر را افزایش دهیم تا کوچکترین مشکلی برای زائران به وجود نیاید.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، فراهم کردن شرایط لازم برای آموزش رانندگان اتوبوس توسط پلیس راه استان درخصوص نحوه حرکت، رعایت سرعت، رعایت قوانین و مقررات رانندگی در هنگام بارندگی، استفاده از رانندگان با تجربه و مجرب و استفاده از اتوبوس‌های با کیفیت را از جمله اقدامات انجمن‌ها و شرکت‌های مسافربری استان برشمرد.

صادقی راد، حضور مدیران فنی شرکت‌های مسافربری قبل از حرکت وسایل نقلیه در محل را موضوع مهم دیگری در ایام اربعین عنوان کرد و ابراز داشت: پیش از فرا رسیدن ایام اربعین با هماهنگی که  با شرکت ها و انجمن های صنفی انجام شده دوره بازآموزی ویژه مدیران فنی در بحث نظارت بر ناوگان را در دستور کار است.

این مسئول تأکید کرد: ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای همدان با تمام توان خود به زائران کربلای معلی خدمت رسانی می کند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب