بیشترین بازدیدها

یادداشت

معاون خواهران اتحادیه انجمن های اسلامی استان همدان:

حضور ۶۰ دانش آموز در اردوی «طلایه‌داران فردا»

معاون خواهران اتحادیه انجمن های اسلامی استان همدان گفت: اردوی سه‌روزه «طلایه‌داران فردا» با حضور ۶۰ تن از مسئولان انجمن اسلامی مدارس استان در محل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان همدان برگزار شد.

به گزارش عصر همدان؛ طاهره فامیل‌خلیلی با اشاره به برگزاری اردوی سه روزه «طلایه‌داران فردا» ویژه مسئولان انجمن اسلامی مدارس دخترانه استان همدان اظهار کرد: هدف تشکیلات و کار تشکیلاتی، تربیت نیرو، کادرسازی و آماده سازی جوانان جهت پیش برد اهداف انقلاب اسلامی است.

وی گفت: در همین راستا اتحادیه انجمن‌های اسلامی مدارس استان همواره به آموزش های مختلف در لایه‌های مختلف دانش‌آموزی در مدارس اهمیت ویژه‌ای می‌دهد.

معاون خواهران اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان همدان با بیان اینکه این اردوی سه روزه ویژه مسئولان انجمن اسلامی مدارس دخترانه استان همدان بود افزود: در این اردو ۶۰ نفر شرکت کردند که مخاطب اصلی مسئولان انجمن اسلامی در مدارس متوسطه دوم بود. دانش آموزان با حضور در این دوره سه روزه و گذراندن کلاس های مختلف فرهنگی-تشکیلاتی آماده فعالیت در سال تحصیلی پیش رو و قبول مسئولین انجمن اسلامی مدرسه خود شدند.

وی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان در این دوره از شهرستان‌های مختلف به اتحادیه استان همدان آمدند و در اردو حاضر شدند، با تاکید بر آموزش های تشکیلاتی در این دوره افزود: اساتید مختلفی از تهران و همدان مهمان ما بودند و در زمینه های مختلفی مانند علمی، مهارتی، تشکیلاتی و … به آموزش دانش‌آموزان خواهند پرداختند.

فامیل‌خلیلی با اشاره به سرفصل‌های ارائه شده در این دوره افزود: طراحی و اجرای بازی‌های تشکیلاتی، شیوه ارائه مفاهیم دینی به دانش آموزان انجمن اسلامی مطلوب و … از جمله سرفصل هایی است که به آنها در این دوره سه روزه پرداخته شد.

وی با اشاره به اهمیت مسائل درسی دانش آموزان افزود: یکی از برنامه های ما در این اردو دعوت از مشاوران تحصیلی مطرح بوده است تا دانش آموزان بتوانند در این فرصت برای تقویت بنیه درسی خود نیز بهره برند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب