بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرماندار نهاوند:

آمادگی پیش از بحران، هزینه‌ و خسارات احتمالی را کاهش می دهد

فرماندار نهاوند گفت: دهیاری‌ها و شهرداری‌ها نسبت به رفع انسداد دهانه پل‌ها، انهار، جداول و رودخانه‌ها به‌ منظور جلوگیری از آب گرفتی در مواقع بارش اقدام کنند.

به گزارش عصر همدان، ضرغام احمدوند در جلسه مدیریت بحران شهرستان که با حضور معاون عمرانی، بخشداران، شهرداران و رؤسای دستگاه‌های اجرایی برگزار شد با اشاره به‌پیش رو بودن فصل بارش در شهرستان، اظهار کرد: رؤسای ادارات شهرستان موظف هستند مسئول مدیریت بحران دستگاه اجرایی خود را مشخص و به فرمانداری معرفی کنند.

وی با تأکید بر اینکه ارائه لیست ناوگان حمل‌ونقل و باری به همراه راننده به دبیرخانه مدیریت بحران باید در دستور کار ادارات شهرستان باشد، گفت: دهیاری‌ها و شهرداری‌ها نسبت به رفع انسداد دهانه پل‌ها، انهار، جداول و رودخانه‌ها به‌منظور جلوگیری از آب گرفتی در مواقع بارش اقدام کنند.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه راهداری شهرستان باتوجه‌به کوهستانی بودن جاده‌های ارتباطی همچون ادوار گذشته دپوی شن، ماسه و نمک موردنیاز جهت عملیات زمستانی را فراهم کنند، گفت: پلیس‌راه نیز برابر برنامه‌ریزی‌های درون‌سازمانی خود نسبت به پوشش حداکثری محورهای حادثه‌خیز اقدام لازم را انجام دهند.

وی با تأکید بر اینکه آمادگی پیش از بحران منجر به کاهش هزینه‌ها و خسارت احتمالی می‌شود، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان اقدامات لازم در راستای کاهش هزینه‌ها در مواقع بحران را انجام دهند.

احمدوند تعمیر و نگهداری تجهیزات لجستیکی راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و همچنین شهرداری‌ها را از مهم‌ترین اقدامات عنوان کرد و گفت: با هرگونه سهل‌انگاری دراین‌رابطه برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

آخرین مطالب