بیشترین بازدیدها

یادداشت

در جلسه شورای تأمین آب شهر همدان مطرح شد؛

سلامت آب شُرب همدان هیچ مشکلی ندارد/توقع استاندار از وزارت نیرو برای برطرف کردن قطعی موضوع آبرسانی

آخرین ویرایش در:
جلسه شورای تأمین آب شهر همدان با حضور دکتر علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان، مدیران ارشد وزارت نیرو و مدیران استانی مجموعه وزارت نیرو روز گذشته در محل استانداری همدان برگزار شد.

به گزارش عصرهمدان، جلسه شورای تأمین آب شهر همدان با حضور دکتر علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان، مدیران ارشد وزارت نیرو و مدیران استانی مجموعه وزارت نیرو روز گذشته در محل استانداری همدان برگزار شد.

در این جلسه همه جوانب پروژه آبرسانی به شهر همدان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

علیرضا قاسمی فرزاد، استاندار همدان در این جلسه بر ضرورت و اولویت سلامت و بهداشت آب‌ شُرب همدان تاکید کرد و گفت: سلامت آب شُرب مردم همدان خط قرمز ما است.

نماینده عالی دولت در استان، در ادامه شرایط بهره‌برداری پروژه آبرسانی را تشریح کرد و گفت: آب‌تالوار، پس از آب‌گیری مخازن شماره یک‌، دو و سه با پمپاژ نهایی به مخزن کی‌.دو(K2) منتقل شده است، بر این اساس، هم‌اکنون آماده بهره‌برداری است.

قاسمی‌فرزاد، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های وزارت نیرو و مجموعه آن در استان، گفت: از وزارت نیرو توقع داریم تا با انجام پروژه آبرسانی، موضوع قطعی آب کاملا برطرف شود.

در بخش دیگری از این جلسه، هاشم امینی معاون راهبردی و نظارت بر بهره‌برداری شرکت آبفای کشور، ضمن تاکید بر سلامت بهداشت آب شُرب مردم همدان، گفت: سلامت آب سد تالوار در وزارت نیرو به صورت مستمر در حال پایش بوده و هست.

معاون راهبردی و نظارت بر بهره برداری شرکت آبفای کشور در ادامه گفت: با اقدامات انجام شده، آب شُرب همدان، از نظر بهداشتی و سلامت، هیچ مشکلی ندارد.

احمد منتظری، مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، یکی دیگر از حاضرین در این جلسه بود که وی نیز سلامت آب شهروندان همدان را تایید کرد، و گفت: یقیناً، وضعیت بهداشتی آب تالوار جهت استفاده شهروندان، مطابق استانداردهای ملی و بین‌المللی خواهد بود.

انتهای پیام/

آخرین مطالب