نماینده ولی فقیه در استان همدان :

هفته دولت فرصت مناسبی برای آسیب شناسی اقدامات گذشته است

آخرین ویرایش در:
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه دولت دو سال برای خدمت‌رسانی به مردم فرصت دارد، زمانی که اندک نیست و می‌توان اقدامات زیادی در طول این مدت انجام داد.گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای آسیب شناسی اقدامات گذشته است.

 

به گزارش عصرهمدان؛ آیت الله حبیب الله شعبانی در جمع مسئولان استان ضمن تبریک هفته دولت گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای آسیب شناسی اقدامات گذشته است.

وی اظهار کرد:دولت دو سال برای خدمت‌رسانی به مردم فرصت دارد، زمانی که اندک نیست و می‌توان اقدامات زیادی در طول این مدت انجام داد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: اگر کسی می‌خواهد ماندگار شود باید بداند صرف خدمت به مردم و نظام اسلامی سبب ماندگاری نمی‌شود بلکه باید همانند شهیدان رجایی و باهنر باید خدمت صادقانه و خالصانه انجام داد.

وی با بیان اینکه اقتصاد تامین کننده دنیای مردم است و از وظایف دولت به شمار می‌آید ادامه داد: یعنی اگر دولتی نتواند دنیای مردم را تامین کند، آخرت آنها را نیز نمی‌تواند درست کند.

آیت الله شعبانی در پایان گفت:خدمت ما در جامعه باید منجر به عدالت اجتماعی شود چرا که تولید ثروت به تنهایی برای پیشرفت کافی نیست، پس باید به عدالت اجتماعی برسیم.

انتهای پیام/

آخرین مطالب