بیشترین بازدیدها

یادداشت

باز هم حاشیه سازی یک روزنامه محلی؛

اعلام خبر شکست نشست کشت فراسرزمینی، پیش از برگزاری!

یکی از روزنامه های محلی همدان، قبل از شروع نشست کشت فراسرزمینی با انتشار خبری با همین موضوع و با پرداختن به مشکلات و موانع در سد راه این گام بزرگ و مهم، در اقدامی عجیب، شکست طرحی که هنوز شروع نشده است را اعلام کرد!

به گزارش عصرهمدان؛ صبح روز گذشته اولین نشست کشت فراسرزمینی با محوریت توسعه صنعت کشاورزی، صرفه جویی در مصرف آب کشور، استفاده از کشاورزان و کارگران کشور در مناطق دیگر و همچنین تعاملات فرهنگی با کشورهای دوست و همسایه در سالن جلسات فرمانداری شهرستان بهار، برگزار شد.

در این نشست که با حضور معاون اقتصادی استاندار، فرماندار شهرستان بهار و تجار و سرمایه گذاران و کشاورزان نخبه شهرستان برگزار شد هدف از کشت فراسرزمینی، توجه به کاهش نزولات آسمانی و کمبود آب برای کشت محصولات پر آب بر توسط کشاورزان در کشورهای پر آب همسایه و واردات محصول نهایی به کشور عنوان شد.

یکی از روزنامه های محلی همدان، قبل از شروع این نشست با انتشار خبری با همین موضوع و با پرداختن به مشکلات و موانع در سد راه این گام بزرگ و مهم، در اقدامی عجیب، شکست طرحی که هنوز شروع نشده است را اعلام کرد!

در این خبر آمده است که در گفتگوی اختصاصی با معاون استاندار وقت(دولت قبل)، راجع برنامه استان برای کشت فراسرزمینی سوال شده که وی گفته: “نمی‌دانم کشت فراسرزمینی چیست باید درباره‌اش تحقیق کنم”.

این روزنامه محلی، حاشیه های زیادی در سال های گذشته و سال جاری داشته که از جمله این حواشی، انتشار گسترده کارت جعلی یارانه، تصویر جعلی قفسه های خالی اروپایی به نام همدان در ایام هدفمندی یارانه و تیتر جنجالی در ذیل تصویر سردار شهید همدانی بوده است.

به نظر می رسد، ضرورت دارد برای این روزنامه پرحاشیه که سوابق زیادی در سیاه نمایی و بازی در زمین دشمن دارد، فکری اساسی شده و نهادهای نظارتی ورود جدی به موضوع داشته باشند.

انتهای پیام/ط

آخرین مطالب