بیشترین بازدیدها

یادداشت

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:

جفاست میرِ فتنه را، میر حسین بنامیم/ ضرورت بیش از پیش جهاد تبیین در دنیای امروز

حجت الاسلام الیاس نجاری اظهار کرد: جفاست شخصیتی که تمام دستاوردها و دلاورمردی های مدافعان حرم در راس آنها شهید همدانی که تمام عمرش را در راه اسلام صرف کرد را زیر سوال برده، میرحسین بنامیم و بهتر است این فرد را میرِ فتنه بخوانیم.

حجت الاسلام الیاس نجاری، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین علیه السلام در گفتگو با عصرهمدان؛ ضمن تسلیت به مناسبت ایام عزای سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام در خصوص اهانتی که اخیراً یکی از سران فتنه به حبیب حرم، شهید حاج حسین همدانی داشته بیان کرد: جفاست شخصیتی که تمام دستاوردها و دلاورمردی های مدافعان حرم در راس آنها شهید همدانی که تمام عمرش را در راه اسلام صرف کرد را زیر سوال برده، میرحسین بنامیم و بهتر است این فرد را میرِ فتنه بخوانیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین علیه السلام گفت: بیانیه ای که میر فتنه صادر کرده اثبات کننده فتنه انگیزی و فتنه گری وی است و اگر کوردلانی تا به امروز بر این باور نرسیده بودند و تردیدی بر دل داشتند، امروز باید قرص و محکم فتنه گر بودن این اشخاص را تایید کنند و اگر تاکنون سکوت اختیار کرده بودند حال باید فریاد فتنه‌گری آنها را سر دهند و خود را از صف آنها جدا کنند.

حجت الاسلام نجاری گفت: از شخصیتی که حمله کنندگان به خیمه حسین بن علی علیه السلام و آتش زنندگان پرچم اباعبدالله الحسین علیه السلام را مردان خداجو بخواند عجیب و بعید نیست که امروز هم بیاید برای شهدای مدافع حرم و حبیب حرم ناسزاگویی کند و اهانت به ساحت مقدس ایشان نماید .

وی ادامه داد: میرِ فتنه با این بیانیه ماهیت اصلی خود و باطن پلید خود را آشکار تر کرده و اثبات نمود مهره ای از مهره های استکبار جهانی است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در استان همدان گفت: دشمنان اسلام پروژه ای با عنوان تقسیم کشور عزیزمان به چند قسمت با هویت و قومیت های مختلف و در واقع تضعیف قدرت کشور و در نهایت نابودی ایران اسلامی را برنامه ریزی کرده بودند و در صدد بودند با کمک ایادی داخلی آن را اجرا کنند، اما امثال شهید سردار سلیمانی و شهید سردار همدانی موجب شکست این طرح شدند و داغی بر دل آنها گذاشتند، لذا از ایشان کینه ای عمیق به دل دارند و چون کاری از دستشان ساخته نیست، اینگونه عقده های خود را تخلیه می کنند.

وی افزود: یقیناً این بیانیه، صادر شده از سوی یک شخص نیست و اتاق فکری در داخل و خارج کشور حمایت کننده آن است و هدف آنها ضربه زدن به ولایت، به وحدت جامعه اسلامی، به جبهه مقاومت و باز دمیدن بر روح معارضان داخلی و زمینه سازی برای فتنه ای دیگر است، لذا آگاهی سربازان ولایت را می طلبد که مقابل آن بایستند و طبق فرمایش مقام معظم رهبری جهاد تبیین و روشنگری را سرلوحه خود قرار دهند.

وی خاطر نشان کرد: اگر جهاد تبیین صورت نگیرد طبق فرمایش مقام معظم رهبری یقیناً جای شهید و جلاد عوض خواهد شد، لذا امروز ضرورت جهاد تبیین به خصوص برای سربازان و افسران جنگ نرم در همدان ضرورت دارد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب