بیشترین بازدیدها

یادداشت

جانشین اسبق قرارگاه خاتم الانبیا:

شهید همدانی علمدار مبارزه با سران فتنه بود/لزوم برخورد جدی دستگاه قضا با خائنین به مردم

سالار آبنوش گفت: جبهه اصلاحات مواضع خود در خصوص این بیانیه سخیف را مشخص نماید و برخورد با فتنه گران در دستور کار دستگاه قضایی قرار گیرد.

سردار سالار آبنوش، جانشین اسبق قرارگاه خاتم الانبیا و از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و جبهه مقاومت در محکومیت رفتار سخیف سران فتنه نسبت به سردار حاج حسین همدانی در گفت و گو با عصرهمدان؛ اظهار کرد: عداوت و کینه دیرینه سران فتنه با سردار همدانی به دلیل ایستادگی این شخصیت در مقابل فتنه های آن ها بود.

وی با اشاره به تاریخ صدر اسلام افزود: در زمان صدر اسلام و امام علی علیه السلام چندین گروه در زیر بیرق اسلام کمین کرده بودند که ناکثین، قاسطین، مارقین و ساکتین از جمله این گروه ها بودند که امروز در انقلاب اسلامی همه این گروه ها در سران فتنه خلاصه می شود.

وی با درخواست از سران اصلاح طلبان در کشور اضافه کرد: سران اصلاح طلب یک بار برای همیشه نظراتون مواضع خود را خصوص این بیانیه سخیف اعلام نمایند.

سردار آبنوش با اشاره به شخصیت سردار همدانی و دستاوردهای این فرمانده مجاهد برای نظام بیان کرد: شهید همدانی هیچگاه برای نظام هزینه نداشته است و همواره در طول عمر بابرکت خود برای آزادی و آزادگی مجاهدت کرده است.

همرزم شهید همدانی در خصوص دلیل عداوت و دشمنی سران فتنه با این سردار سرافراز عنوان کرد: سران فتنه در سال ۸۸ به خیال خودشان به خیمه اصلی انقلاب رسیده بودند و این مجاهدت سردار همدانی ها بود که نقشه ها و دسیسه های آن ها را برهم زد و سیلی محکمی در میدان فتنه گری بر دهان آن ها زده شد.

وی با انتقاد از بیانیه سخیف علیه سردار همدانی افزود: کسانی که مسبب اصلی وضعیت موجود کشور هستند با صدور بیانیه علیه قهرمانان ملی در پیش ملت منفورتر و رسواتر شدند.

همرزم شهید همدانی با درخواست از دستگاه قضایی کشور برای ورود جدی به این مسئله افزود: دستگاه‌ قضا برای برخورد و محاکمه سران فتنه ورود جدی نماید تا مسببان وضع موجود و خیانت کنندگان به ملت و نظام سریعا به اشد مجازات برسند.

آبنوش با اشاره به خدمات سردار همدانی در طول عمر با برکت خود گفت: سردار حاج حسین همدانی نه تنها با این حرکات تضعیف نمی شود بلکه بزرگ تر و عزیز نیز خواهد شد چون شهید همدانی به دلیل مبارزه با بزرگ ترین بلای جامعه اسلامی یعنی داعش و تکفیری محبوبیت جهانی دارد.

جانشین اسبق قرارگاه خاتم الانبیا در انتها خاطر نشان کرد: امروز بی عقل ترین تفکرات سیاسی از مجاهدت سربازان اسلام در مقابل داعش دفاع می کند در حالی که وطن فروشان بی عقل به دلیل کینه از انقلاب علیه سرداران و سربازان وطن بیانیه صادر می کنند.

انتهای پیام/ر

آخرین مطالب