بیشترین بازدیدها

یادداشت

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی:

اقدام مزدور صهیونیست، بار دیگر سیره شهید همدانی را ترویج داد/دین جبهه مقاومت به حرکت های ابووهب!

حجت الاسلام احمدحسین فلاحی گفت: بی شک این کینه توزی فتنه گران به سرکردگی میرحسین موسوی از حبیب حرم، نشان‌ از بزرگی کار‌ این شهید مدافع حرم‌، و به آرامش رساندن کشور در سال ۸۸ دارد.

حجت الاسلام احمد حسین فلاحی، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در پی بیانیه بی شرمانه میرحسین موسوی درباره شهدای مدافه حرم و سردار همدانی در گفت و گو با عصرهمدان؛ گفت: رافت بیش از حد نظام اسلامی بار دیگر‌ دهان فتنه گران و مزدوران صهیونیستی را باز کرد.

وی افزود: این بار، سردار شهید حاج حسین همدانی که نقشی تاثیر گذار و بی بدیل در خنثی سازی فتنه‌سال ۸۸ داشت را آماج‌حملات خود قرار‌ داده اند.

نماینده مردم همدان ادامه داد: بی شک این کینه توزی فتنه گران به سرکردگی میرحسین موسوی از حبیب حرم، نشان‌ از بزرگی کار‌ این شهید مدافع حرم‌، و به آرامش رساندن کشور در سال ۸۸ دارد.

فلاحی تاکید کرد: وای به حال فتنه گران اگر هوس و سودای دیگری به ذهن شان خطور کرده باشد؛ این ها آنقدر وقیح شده اند که به یک شخصیت بین المللی که نقشش در جبهه مقاومت زبانزد دنیاست بی حرمتی می کنند.

وی با اشاره به نقش بی بدیل سردار همدانی در عرصه های مختلف گفت: جببه مقاومت مدیون حرکات راهبردی سردار همدانی است و علیرغم خواست دشمن، بار دیگر با حرکت این فتنه گر مزدور صهیونیست، شخصیت و سیره شهید همدانی ترویج می شود.

انتهای پیام/ آ

آخرین مطالب