نماینده سازمان فرهنگی هنری اوج در همدان:

مجموعه سفیر آفتاب با حضور در استان ها دستاورد های انقلاب اسلامی را بیان می کند

نماینده سازمان فرهنگی هنری اوج در همدان با بیان اینکه سازمان اوج با همکاری جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی چند سالی است که برنامه ای را تحت عنوان سفیر آفتاب در سراسر کشور اجرا می کند گفت: مجموعه سفیر آفتاب با حضور در استان ها و شهر های مختلف دستاورد های انقلاب اسلامی را بیان می کند.

 

به گزارش عصرهمدان؛ ظهر امروز نشست خبری برنامه اجرایی سفیر آفتاب  با اصحاب رسانه در نمایندگی خاتم الوصیا برگزار شد.

در ابتدای این نشست معاون سازماندهی و عملیات بنیاد خاتم الوصیا در همدان با بیان اینکه از سال ۸۹ گروهی یک اقدامات مشترکی در قالب جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شکل دادند و بصورت مردمی و خودجوش فعالیت هایی را انجام دادند اظهار داشت: بعد از تایید حرکت فرهنگی این گروه توسط رهبر انقلاب در سال ۹۲ ساختار این مجموعه جدی شد و کارها را پیش گرفت.

مسعود ویژه افزود: در استان همدان نیز این مجموعه از سال ۹۲ شروع به کار کرد و در طول این چند سال فراز و نشیب های زیادی را پشت گذاشت.

وی با بیان اینکه این مجموعه در همدان در نظر دارد تا ظرفیت های مردمی مغفول مانده را درگیر فعالیت های جهادی در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی کند. عنوان کرد:همه مجموعه هایی که ذیل جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی کار می کنند استقلال نسبی از همدیگر دارند و در کنار هم یکدیگر را تقویت می کنند.

معاون سازماندهی و عملیات بنیاد خاتم الوصیا در همدان در ادامه این نشست خبری با بیان اینکه هر فردی که برای انقلاب اسلامی کار می کند جز جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است تاکید کرد: در همدان بنیاد خاتم الاوصیا یک محوریتی دارد و نماینده قرارگاه بقیه الله محسوب می شود و ۱۷ کارگروه دارد که در راستای جبهه انقلاب فعالیت می کنند.

نماینده سازمان فرهنگی هنری اوج در همدان در این نشست با بیان اینکه سازمان اوج با همکاری جبهه فرهنگی چند سالی است که برنامه ای را تحت عنوان سفیر آفتاب در سراسر کشور انجام می دهند گفت: سفیر آفتاب یک آمفی تاتر متحرک است و اتوبوسی است که برای ظرفیت های مغفول مانده در استان ها در حوزه فرهنگی و هنری برنامه ریزی می کند تا بتواند ظرفیت های بومی استان ها را آزاد کند.

رضا ینگجه در ادامه افزود: به این دلیل اسم این مجموعه سفیر آفتاب است که این اتوبوس سیار شهر به شهر و استان به استان می رود تا دستاورد های انقلاب اسلامی را بیان کند و این افراد در واقع سفیران انقلاب اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه سفیران آفتاب در سال ۹۸ در هفت استان برنامه اجرا کرده اند عنوان کرد: حضور سفیر آفتاب در همدان ایستگاه هشتم و در واقع هشتمین استان است که حضور پیدا می کنند و در این برنامه ها ظرفیت های بومی شهر و استان ها به نمایش گذاشته می شود.

مسئول کارگروه سازماندهی و عملیات بنیاد خاتم الوصیا در همدان تصریح کرد: قصد داریم که یک برنامه شادی و نشاط بین مردم و در این برنامه ها یک همدلی بین مردم و دستگاه های اجرایی ایجاد کنیم.

ینگجه با بیان اینکه در سال رونق تولید در نظر داریم تا از نخبه های کارآفرین و نوجوانان نخبه کارآفرین تقدیر کنیم بیان کرد: قالب برنامه هایی در حوزه شعر، سرود، تیاتر، طنز ونقالی خوانی، استند آپ کمدی، مولودی خوانی، مسابقات فرهنگی و … است و در برنامه ها از افرادی که در سطح ملی فعالیت می کنند اما در استان و شهر خودشان شناخته شده نیستند استفاده می کنیم.

انتهای پیام/

آخرین مطالب