استاندار همدان مطرح کرد؛

لزوم استفاده از رسانه ها و خبرنگاران در راستای توسعه استان/ سند اطلاع رسانی استان همدان بازبینی شود

آخرین ویرایش در:
علیرضا قاسمی فرزاد با قدردانی از زحمات خبرنگاران در ترسیم سفر رئیس جمهور و نمایندگان ویژه ایشان به شهرستان ها، گفت: اعتقادم این است مدیران، خبرنگاران را در کنار خودشان داشته باشند، از مدیرکل روابط عمومی می خواهم که دیگر مدیران روابط عمومی را تشویق و ترغیب کنند که از ظرفیت خبرنگاران استفاده شود. یک ارتباط منطقی بین انان باشد و باید با نظم و اهنگ خاصی کار باشد.

به گزارش عصرهمدان؛ علیرضا قاسمی فرزاد، استاندار همدان در مراسم روز خبرنگار عصر روز گذشته در همدان گفت: شما خبرنگاران سفر رئیس جمهور و نمایندگان ویژه ایشان به شهرستان ها را خوب ترسیم کردید، از تک تک شما تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه از صمیم قلب انس و الفت خاص با با تک تک شما خبرنگاران دارم، گفت: خبرنگاران استان همدان در هر جلسه که وارد می‌شوند، رعایت شئونات را دارند.

استاندار همدان افزود: حساب خاصی را روی اصحاب رسانه باز کردیم و این یک ظرفیت فاخر است. دستگاه های فرهنگی و متولیان این ظرفیت را به خوبی در امور به کارگیری کنند، تراز خبرنگاران ما حائز اهمیت و قابل توجه است.

قاسمی فرزاد با تاکید بر اینکه جشنواره غرب مطبوعات کشور باید در دستور کار اداره کل ارشاد اسلامی باشد، گفت: رسالت واقعی یک خبرنگار این است که تبیین مسائل را داشته و فرهنگ سازی کند.

استاندار همدان تاکید کرد: اعتقادم این است مدیران، خبرنگاران را در کنار خودشان ببینند، از مدیرکل  روابط عمومی می خواهم که دیگر مدیران روابط عمومی را تشویق و ترغیب کنند که از ظرفیت خبرنگاران استفاده شود. یک ارتباط منطقی بین انان باشد و باید با نظم و اهنگ خاصی کار باشد.

وی اضافه کرد: من امیدوارم همدلی و همزبانی بین رسانه های استان و مدیران استانی به وجود آید و با محوریت اداره ارشاد و دیگر دستگاه های فرهنگی آن را مطالبه می کنم

قاسمی فرزاد تصریح کرد: یک ارتباط دوسویه را با خبرنگاران داشتیم چرا که ما نیاز داریم از نقطه نظرات مردم مطلع شویم تلاش آنان را ارج می نهیم چرا که آنان را صدای مردم به حساب می آیند.

وی اظهار کرد: از مشکلات خبرنگاران چون بیمه و حقوق کم و امنیت شغلی بی خبر نیستم.

استاندار همدان تاکید کرد: خبرنگاران و مدیران باید در راستای امیدافرینی هم گام بردارند و در این مسیر باید خبرنگاران بیشتر تلاش کنند؛ حق نداریم سیاه نمایی کنیم، اگر امید از جامعه رخت ببندد، آسیب ها زیاد خواهد شد.

وی خطاب به مدیرکل ارشاد گفت: سند اطلاع رسانی بسیار حائز اهمیت است؛ اگر سندی تنظیم شده، باید بازبینی شود از خبرنگاران برای غنای این سند استفاده شود.

در این مراسم از رسانه های فعال و برتر استان همدان با اهدا لوح تقدیر تجلیل شد.

در این آیین از پایگاه خبری تحلیلی عصرهمدان هم به عنوان رسانه برتر و فعال استان، تقدیر شد.

این مراسم به همت خانه مطبوعات استان همدان و همراهی استانداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت پاسداشت مقام خبرنگار برگزار شد.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب