بیشترین بازدیدها

یادداشت

رئیس جمهور در فرودگاه همدان:

کشاورزی و گردشگری، از مهمترین ظرفیت های استان همدان است/حل مشکلات استان با کمک نیروی انسانی کارآمد در همدان

آیت الله رئیسی در بدو ورود به همدان با اشاره به اینکه همدان مهد عالمان، شاعران و حکیمان و افرادی می باشد که حتی جهان اسلام نیز در پرتو شخصیت آنها فیض برده است،  گفت: ظرفیت استان همدان ظرفیت بسیاری است که کشاورزی و گردشگری از جمله آنها است.

به گزارش عصرهمدان؛ آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در فرودگاه همدان با بیان اینکه  تاریخ استان همدان یادآور رشادت های بسیاری است اظهار داشت: استان همدان دارای  ۸ هزار شهید و بیش از ۲۷ هزار جانباز است و همین برای من و دولت مایه افتخار است که به محضر آنها عرض ادب کنیم.

وی با اشاره به اینکه همدان مهد عالمان، شاعران و حکیمان است افرادی که حتی جهان اسلام نیز در پرتو شخصیت آنها فیض برده است گفت: ظرفیت استان همدان ظرفیت بسیاری است که کشاورزی و گردشگری از جمله آنها است.

رئیس جمهور درباره ظرفیت های استان در بخش معادن ادامه داد: شرایط معدنی استان همدان نیز دارای ظرفیت‌ قابل توجه است ظرفیتی که اگرچه با مشکلاتی رو به رو است اما از آنجا که ظرفیت نیروی انسانی کارآمد داریم مشکلات قابل حل است.

وی بیان کرد:  بررسی هایی درباره استان در تهران و استان با حضور مسیولان انجام شده است، که امیدواریم جمع بندی این تصمیمات را در شورای اداری به اطلاع رسانه هاو مردم برسانیم.

رئیسی همچنین عنوان کرد: به دلیل کوتاه بودن سفر  امکان سفر به شهرهای استان نیست اما در سفرهای بعدی وظیفه دارم به شهرهای دیگر استان سر زده و به مردم ادای احترام کنم.

انتهای پیام/

آخرین مطالب