فرماندار ملایر:

نصب بنر خوش آمدگویی و خیر مقدم ممنوع است/اولویت اصلی در سفر رئیس جمهور نیازمندی‌های مردم شهرستان

سلمان اسماعیلی گفت: با توجه به سیاست‌های دولت مردمی و انقلابی آیت‌الله رئیسی، نصب بنر خوش‌آمدگویی و خیرمقدم توسط ادارات، دستگاه‌های اجرایی و نهادهای دولتی ممنوع است.

به گزارش عصرهمدان؛ سلمان اسماعیلی، فرماندار ملایر در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان همدان اظهار کرد: برنامه ریزی های لازم برای استقبال از هیئت دولت انجام شده و شهرستان آمادگی صددرصد برای حضور مسئولان دولت دارد.

وی بیان کرد: با توجه به سیاست‌های دولت مردمی و انقلابی آیت‌الله رئیسی، نصب بنر خوش‌آمدگویی و خیرمقدم توسط ادارات، دستگاه‌های اجرایی و نهادهای دولتی ممنوع است.

فرماندار ملایر با تاکید بر اینکه در سفر هیئت دولت از هرگونه تشریفات زائد و هزینه‌های غیر ضروری پرهیز شود، تصریح کرد: در این سفر تلاش مجموعه شهرستان بر انجام ماموریت‌های محوله و انجام سفری پربرکت و کاربردی است.

وی با بیان اینکه هدف اصلی آیت‌الله رئیسی در سفرهای استانی حضور در بین مردم و بررسی مسائل، مشکلات و نیازمندی‌ها عاست، بیان کرد: باید با تمرکز در این سفر و با بررسی و پاسخگویی به اولویت‌ها و نیازمندی‌های اصلی مردم و شهرستان از این فرصت مغتنم به نحو احسن استفاده کنیم.

انتهای پیام/گ

آخرین مطالب