فرمانده سپاه ناحیه همدان خبر داد؛

بازدید از ۲۲۷ پایگاه مقاومت در قالب طرح اسوه

سرهنگ سید جواد حسینی گفت: در راستای انتخاب حوزه و پایگاه های نمونه شهر همدان ۲۳ نمایشگاه باهمت بسیجیان در مناطق مختلف شهر برپا شد.

به گزارش عصرهمدان؛ سرهنگ سید جواد حسینی، فرمانده سپاه ناحیه همدان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: طرح اسوه به منظور ارائه عملکرد حوزه های مقاومت در سال ۱۴۰۰ و نشان دادن دستاوردها و توانمندی‌های بسیجیان در عرصه های مختلف برگزار شد که طی آن از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته به صورت میدانی بازدید بعمل آمد.

وی در ادامه افزود :این بازدید ها با حضور مسئولین ارشد سپاه استان و سایر نهادها و سازمان ها برگزار شد که در مجموع ۲۶حوزه ۲۲۷پایگاه مقاومت مورد ارزیابی قرار گرفت.

حسینی ضمن اشاره به اهداف اجرای این طرح گفت: یکی از مهمترین اهداف به اشتراک گذاشتن تجربیات پایگاه های مختلف بود که باعث تقویت و تعالی عملکرد بسیجیان می شود.

وی گفت: در این نمایشگاه ها دستاوردها و خدمات بسیجیان در زمینه های مشاغل خانگی،کار آفرینی ،اقتصاد مقاومتی و… ارائه شد و مورد بازید عموم مردم قرار گرفت.

فرمانده سپاه ناحیه همدان در پایان خاطر نشان کرد: به منظور آشنایی هرچه بیشتر جامعه با فعالیت های صورت گرفته توسط بسیجیان باید بتوانیم هرچه بهتر از ظرفیت رسانه و فضای مجازی بهره مند شویم.

انتهای پیام/ آ

آخرین مطالب