جدیدترین جزئیات از پرونده کلاهبرداری و ارتشا در یکی از ادارات نهاوند؛

شبکه کلاهبرداری و ارتشاء نهاوند در تور دستگاه های قضایی و امنیتی/ ۲ مدیر عزل و ۱۳ کلاهبردار دیگر احضار شدند

دادستان همدان از منهدم شدن شبکه کلاهبرداری و ارتشاء در نهاوند توسط دستگاه های امنیتی و قضایی خبر داد و گفت: در جریان رسیدگی به این پرونده، دو مدیر عزل، پنج نفر از عناصر اصلی شبکه دستگیر و مابقی احضار شدند.

به گزارش عصرهمدان؛ حسن‌ خانجانی موقر در گفت و گویی با اشاره به اینکه در برخورد با هر گونه مفسده ای؛ نظام و دستگاه های قضایی و امنیتی هیچ گونه اغماضی ندارند، گفت: با اقدامات و تلاش های اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در نهاوند و با دستور قضایی شبکه کلاهبرداری و ارتشاء در یکی از ادارات دولتی این شهرستان شناسایی شدند.

وی از دستگیری پنج نفر از عناصر اصلی این شبکه خبر داد و اظهار کرد: این پنج نفر پس از تفهیم اتهام برای طی مراحل قانونی به دستگاه قضایی تحویل داده شدند.

دادستان همدان افزود: متاسفانه دو نفر از مدیران شهرستان نهاوند با تضییع حقوق بیت المال به کلاهبرداری از مردم و پیچیده ساختن روند کشف تخلف اقدام کردند، چنانچه با اعمال مجرمانه خود دست به اخذ نزدیک به چهار میلیارد ریال رشوه از شهروندان زده بودند.

خانجانی موقر تصریح کرد: با این وجود خوشبختانه این متخلفان با هوشیاری دستگاه امنیتی در تور اطلاعاتی افتاده و از سمت خود عزل شدند.

وی اعلام کرد: این شبکه کلاهبرداری و ارتشاء مشتکل از ۱۵ نفر از کارمندان شاغل در نهاوند و خارج از شهرستان و حتی استان بودند که در نهایت با تشکیل پرونده قضایی، همگی احضار شدند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب