بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرماندار تویسرکان خبر داد؛

فک پلاک در انتظارموتورسواران مزاحم اطراف آرامگاه حیقوق نبی(ع)

حسین افشاری از برخورد قاطعانه با موتورسواران خاطی اطراف حرم آرامگاه حیقوق نبی(ع) و توقیف ۲۰ موتورسیکلت توسط نیروی انتظامی خبر داد و گفت: موتورسوارانی که برای خانواده ها و همشهریان در این مکان مزاحمت ایجاد می کنند؛ مشمول جریمه های سنگین از جمله فک پلاک می شوند.

به گزارش عصرهمدان؛ چندی است همشهریان تویسرکانی از اوضاع نابسامان محوطه آرامگاه حیقوق نبی(ع) به دلایل مختلف گلایه مند هستند.از جمله گلایه مندی این شهروندان می توان به سگ گردانی، روشنایی اندک، حضور موتورسواران مزاحم و مصرف قلیان دراین مکان اشاره کرد.

مشاهدات عینی و تلفن ها و پیام های بیشمار مردمی به این مجموعه خبری نیز مؤید این موضوع است.

از این رو حسین افشاری، فرماندار تویسرکان، جمعه شب در محل حاضر و از نزدیک با مشکلات مطرح شده آشنا شد.

وی در گفت و گو با خبرنگار عصرهمدان؛ عنوان کرد: مطالبات مردمی برای مهیا بودن محیطی مناسب به منظور زیارت و تفریح در محوطه آرامگاه حیقوق نبی(ع) یک مطالبه جدی و به حق است.

فرماندار تویسرکان اظهار کرد: با بازدید انجام گرفته، همین امشب به شهردار گفته شد تا روشنایی بخش هایی از محوطه آرامگاه در اسرع وقت تأمین شود.

افشار با بیان اینکه خوشبختانه از روزها قبل هم پیگیر مطالبات مردمی بودیم، افزود: در حال حاضر معضل سگ گردانی به نظر در این محوطه فروکش کرده است.

وی اظهار کرد: برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی هم قرار است بنرهایی با محتوای برخورد با موتورسواران متخلف در محوطه آرامگاه حیقوق نبی(ع) نصب شود و همچنین تصمیم بر آن شد تا برای جلوگیری از ورود موتورسواران به محدوده اطراف حرم، نرده هایی نصب شود.

فرماندار تویسرکان با اشاره به اینکه مصرف قلیان در این مکان عمومی زیارتی ـ تفریحی علاوه بر ضرر رساندن به خود مصرف کننده؛ وجهه خوبی هم برای شهر و شهروندانش ندارد، اظهار کرد: برای رفع این مشکل هم دستورات لازم داده شده است.

افشار از برخورد قاطعانه با موتورسواران خاطی اطراف حرم و توقیف ۲۰ موتورسیکلت توسط نیروی انتظامی در هفته ای که گذشت خبر داد و گفت: موتورسوارانی که برای خانواده ها و همشهریان مزاحمت ایجاد می کنند مشمول جریمه های سنگین از جمله فک پلاک می شوند.

انتهای پیام/ز

آخرین مطالب