نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی:

سفر بایدن در جهت تقویت رژیم صهیونیستی و تثبیت موقعیت امریکا در منطقه است

آخرین ویرایش در:
احمد حسین فلاحی گفت: تمام پایگاه های امریکا در تیررس جمهوری اسلامی قرار دارند و یکی از دلایل سفر بایدن را می توان در حفظ موجودیت اسرائیل جستجو کرد، چرا که این رژیم در شرایط خوبی به سر نبرده و مورد تهدید جمهوری اسلامی است.

حت الاسلام و المسلمین احمد حسین فلاحی، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار عصرهمدان؛ گفت: سفر بایدن به عربستان برای تقویت رژیم صهیونیستی و تثبیت موقعیت امریکا در منطقه است.

وی با بیان اینکه در دوره های مختلف روسای جمهور امریکا برای حفظ موجودیت خود با عربستان سفر کرده اند، گفت: امریکا در بدترین شرایط منطقه به سر می برد و هیچ زمان به این شدت تضعیف نشده بود.

فلاحی افزود: تمام پایگاه های امریکا در تیررس جمهوری اسلامی قرار دارند و یکی دیگر از دلایل سفر بایدن را می توان در حفظ موجودیت اسرائیل جستجو کرد چرا که این رژیم در شرایط خوبی به سر نبرده و مورد تهدید جمهوری اسلامی است.

نماینده مردم همدان در مجلس اظهار کرد: سامانه گنبد آهنین نیز نتوانست امنیت داخلی اسرائیل را حفظ کند و می بینیم که در داخل رژیم صهیونستی اعلام شد هر کسی سلاح در دست داشته باشد می تواند با سلاح حرکت کند.

انتهای پیام/ آ

آخرین مطالب