بیشترین بازدیدها

یادداشت

معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان:

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان به زودی معرفی می‌شود

علیرضا شریفی گفت: حداکثر تا پایان هفته جاری سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان معرفی خواهد شد.

علیرضا شریفی، معاون ورزش سازمان فرهنگی معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان؛ با اشاره به تعیین تکلیف سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان اظهار داشت: در حال حاضر مذاکرات زیادی را با چندین مربی بومی و غیر بومی انجام داده و برنامه‌های آنها را گرفته‌ایم.

وی افزود: با توجه به فرصت اندک تا آغاز مسابقات ظرف روزهای آینده با بررسی‌های کارشناسی بهترین گزینه را برای سرمربیگری تیم فوتبال شهرداری همدان انتخاب خواهیم کرد.

معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با بیان اینکه از فرصت باقی‌مانده تا شروع مسابقات باید بهترین بهره را ببریم، بیان کرد: با توجه به سیاست‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر به دنبال بیشترین استفاده از ظرفیت بومی و صرفه‌جویی در هزینه‌های تیم‌داری هستیم.

شریفی خاطرنشان کرد: همچون سال‌های اخیر که شهرداری همدان پرچم‌داری بومی‌گرایی بوده یک تیم شایسته با استفاده از حداکثر ظرفیت بازیکنان بومی را روانه مسابقات خواهیم کرد.

وی با اشاره به حمایت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: دیدگاه اعضای شورای اسلامی و شهردار همدان کاملا ورزشی بوده که امیدواریم با تلاش‌ها و پیگیری ریاست سازمان و مجموعه مدیران شهرداری در این فصل از رقابت‌‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور همچون گذشته برای فوتبال استان آبروداری کنیم.

معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان عنوان کرد: امروز چشم هزاران فوتبالیست از نونهالان، نوجوانان و جوانان این استان به تیم فوتبال شهرداری دوخته شده و این تیم به پایگاه امیدآفرینی و نشاط اجتماعی در شهر تبدیل شده و با تمام توان مدیریت شهری از این سرمایه اجتماعی حمایت خواهد کرد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب