زنگ خطر مجدد کرونا با عادی انگاری ها؛

وضعیت کرونایی همدان دوباره زرد شد/تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی

آخرین ویرایش در:
فرماندار همدان در خصوص رعایت دستورالعمل های بهداشتی گفت: با افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا وضعیت رنگ بندی کرونا در همدان از وضعیت آبی ( عادی) به وضعیت زرد (نسبتا پر خطر) تغییر پیدا کرد.

به گزارش عصرهمدان؛ محمد علی محمدی، فرماندار همدان در خصوص رعایت دستورالعمل های بهداشتی گفت: با افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا وضعیت رنگبندی کرونا در همدان از وضعیت آبی ( عادی) به وضعیت زرد (نسبتا پر خطر) تغییر پیدا کرد.

وی افزود: از نظر مدیریت کرونا به وضعیت ثبات و قابل کنترلی رسیدیم اما باید توجه داشته باشیم این وضعیت شکننده است و در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و عادی انگاری خطر ویروس کرونا همچنان ما را تهدید می کند.

فرماندار همدان با اشاره به بازگشت قرمز و نارنجی به نقشه کرونایی کشور تصریح کرد: با توجه به مناسبتهای پیش رو و همچنین افزایش مراسم ترحیم، عروسی و سایر برنامه های جمعی رعایت فاصله گذاری، استفاده از ماسک و سایر موارد مورد تاکید است.

درحال حاضر ۴ شهر کشور در وضعیت قرمز و ۱۴ شهر در وضعیت نارنجی قرار دارند. تعداد شهرهای زرد از ۱۰۵ به ۱۴۲ شهر افزایش و تعداد شهرهای آبی از ۳۴۳ به ۲۸۸ شهر کاهش یافت.

انتهای پیام/

آخرین مطالب