مدیرعامل نیروگاه برق شهید مفتح:

خاموشی خانگی در همدان نخواهیم داشت/استقبال از ایده شرکت های دانش بنیان در حوزه برق

آخرین ویرایش در:
عبدالمجید دیناروند اظهار کرد: با تمام توان برای رفاه حال مردم همدان کار می‌کنیم تا تابستان پیش رو علیرغم کم آبی بی سابقه در پنجاه سال گذشته، خاموشی نداشته باشیم.

به گزارش میلادطهماسبی خبرنگارعصر همدان؛ عبدالمجید دیناروند، مدیر عامل نیروگاه شهید مفتح همدان صبح پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: با تمام توان برای رفاه حال مردم همدان کار می‌کنیم تا تابستان پیش رو علیرغم کم آبی بی سابقه در پنجاه سال گذشته، خاموشی نداشته باشیم.

وی افزود: سه سال متوالی بین نیروگاه‌های کشور رتبه یک را کسب کردیم و آمادگی این را داریم در سال جدید نیز این عنوان را کسب کنیم.

دیناروند گفت: از ایده و راهکار های شرکت های دانش بنیان برای تبدیل دوده کوره نیروگاه به دوده صنعتی و استخراج مواد آن، استقبال می‌کنیم.

مدیر عامل نیروگاه برق شهید مفتح همدان گفت: طراحی این نیروگاه براساس تولید دو هزار مگاوات بوده اما با کاهش هزار مگواتی همراه بوده است که بعد از سی سال امید می رود این توان به نیروگاه افزوده شود.

دیناروند افزود: با تمام توان کار می‌کنیم و این ماشین صنعتی با عمر سی ساله را سرپا نگاه می داریم تا روزانه هزار مگاوات برق تولید کنیم.

وی گفت: در نیروگاه چندین حلقه چاه آب وجود دارد که فقط دو حلقه آن برای مصارف نوشیدنی و استحمام کارکنان فعال است و مابقی آنها پلمپ می باشند.

مدیر عامل نیروگاه شهید مفتح عنوان کرد: آب مورد نیاز برای تولید از پساب فاضلاب شهری تامین می شود و به هیچ عنوان از آب های دیگر استفاده نمی‌کنیم.

انتهای پیام/ ط

آخرین مطالب