سخنگوی ورزش محلات همدان:

برگزاری لیگ فوتبال محلات همدان منوط به حضور پزشکیار شد

سخنگوی ورزش محلات همدان با اشاره به مصدومیت های اخیر بازیکنان گفت: در کمیته ورزش محلات سلامت بازیکنان از هر مسئله دیگری اهمیت بیشتر دارد و در صورت عدم حضور پزشکیار  لیگ فوتبال محلات در این هفته برگزار نمی‌شود.

محمد حسامی، سخنگوی ورزش محلات همدان در گفتگو با عصرهمدان؛ با بیان این که در هفته سوم مسابقات لیگ فوتبال محلات به دلیل برخورد دو بازیکن در زمین الوند یکی از بازیکنان برای ساعتی هوشیاری خود را از دست داد اظهار داشت: با تماس عوامل برگزاری مسابقات با اورژانس بلافاصله این بازیکن به بیمارستان منتقل شد.

وی افزود: در حال حاصر این بازیکن هوشیاری خود را به دست آورده و فردا تحت عمل جراحی فک قرار می‌گیرد.

حسامی عنوان کرد: متاسفانه علی رغم درخواست مکرر کمیته ورزش محلات از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان برای حضور پزشکیار در کنار زمین، در ۳ هفته ابتدایی مسابقات پزشکیار در زمین مسابقات حضور نداشت.

سخنگوی ورزش محلات همدان با اشاره به این که برای کمیته ورزش محلات سلامت بازیکنان از هر مسئله دیگری اهمیت بیشتر دارد تصریح کرد: در صورت عدم حضور پزشکیار در ۱۱ زمین ورزش محلات، لیگ فوتبال محلات در این هفته برگزار نمی‌شود.

وی با اشاره به این که بازیکنان فوتبال محلات و زمین مسابقات محلات بیمه هستند عنوان کرد: با این حال به دلیل برخورد‌های فیزیکی متعدد در فوتبال محلات و نیز خاکی بودن زمین برگزاری مسابقات بدون حضور پزشکیار میسر نخواهد بود.

انتهای پیام/

آخرین مطالب