بعد از گذشت 12 سال با احیاء کارخانه آسفالت؛

آسفالت‌ ریزی در اسدآباد آغاز شد

بعدازگذشت ۱۱ سال با مطالبه‌گری رسانه، پیگیری و دستور دادستانی و همت شهرداری و شورا در احیاء کارخانه آسفالت عملیات لکه گیری اسفالت معابرعمومی شهرکها و کوچه های خیابان آزادی و اسلام آباد و جدول گذاری شهرگ فرهنگیان آغاز شد.

به گزارش عصرهمدان؛ ۱۸ خرداد ماه بود که بعدازگذشت ۱۱ سال با مطالبه گری چندین ساله رسانه از شوراها در ادوار گذشته تاکنون و شهرداران سابق کارخانه آسفالت تعطیل شده به چرخه تولید بازگشت.

البته با ورود دولت سیزدهم و دستور اکید آیت الله رئیسی در حل مشکلات واحدهای تولیدی در راستای تحقق شعار سال با عنوان “تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین” دادستان اسدآباد موضوع بازگشت کارخانه آسفالت را به چرخه تولید در دستور کار قرار داد و به همت شهرداری و شورا به ثمر نشست.

حال بعداز گذشت این سالها، اخبار خوبی از آسفالت ریزی معابر و خیابانهای سطح شهر اسدآباد به گوش می رسد؛ و مسئولان شهرداری از آغاز عملیات لکه گیری اسفالت معابرعمومی شهرکها و کوچه های خیابان آزادی و اسلام آباد خبر دادند.

حال که کارخانه آسفالت راه اندازی و آسفالت ریزی آغاز شده، انتظار مردم این است که محلات حاشیه نشین و دچار مشکلات فراوان در حوزه آسفالت بیشتر مدنظر و در اولویت آسفالت ریزی قرار گیرد.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب