شهردار شهرستان بهار خبر داد؛

افتتاح فاز نخست پروژه آسفالت معابر شهر بهار

مهدی مجیدی از افتتاح پروژه آسفالت معابر شهر بهار خبر داد و گفت که در این فاز، حجم آسفالت ریخته شده حدود ۲ هزار و ۱۰۰تن و با هزینه حدود ۴ میلیارد تومان انجام شده است.

مهدی مجیدی، شهردار شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان؛ اظهار کرد: طی ماه اردیبهشت و خرداد بیش از دوهزار تن آسفالت در کوچه های معابر شهر بهار اجرا شده که به صورت نمادین امروز مراسم افتتاحیه در کوچه درخشان انجام شده، که از جمله معابر انتهای بلوار معلم دسترسی به کوی فرهنگیان، کندرو بلوار کشاورز، خیابان شهید رجایی، کوچه درخشان، کوچه پامچال۲ و کوچه های شیخ علی میرزا انجام شده است.

وی افزود:خوشبختانه امسال ۶هزار تن آسفالت پیشبینی شده، که با پیگیری های انجام شده امیدواریم به ۸هزار تن برسد همچنین بیش از ۷کیلومتر جدول گذاری داریم که در جای خود رکوردی بی سابقه در شهر بهار است که طی امسال عملیاتی خواهد شد.

مجیدی ادامه داد: پروژه های عمرانی گوناگون در نقاط مختلف شهر بهار در حال اجراست،هر چند فاصله ما با نقطه ایده آل خیلی زیاد است و مشکلات زیادی در بهبود امور داریم اما امیدواریم با مشارکت و همیاری مردم بخشی از این نارسایی ها را مرتفع سازیم.

به گزارش عصرهمدان؛ در ادامه مراسم نیز فرماندار شهرستان بهار ضمن تقدیر از زحمات شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گفت: اقدامات مطلوبی در سطح شهر بهار در حال انجام است که تلاش‌های شبانه روزی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قابل تقدیر است.

نباتی اظهار کرد:خدمت به مردم وظیفه همگانی است و تمام مدیران در سطح شهرستان باید خدمت صادقانه و بی منت را سرلوحه کارها قرار دهند تا شاهد رشد و پیشرفت دیار آیت الله بهاری باشیم.

انتهای پیام/ق

آخرین مطالب