نماینده ولی فقیه در استان همدان در دیدار با اساتید دانشگاه:

انتظار از جامعه نخبگانی، یافتن راه حل برای رفع مشکلات است/لزوم ممنوعیت پذیرفتن مسئولیت بدون تخصص

آخرین ویرایش در:
آیت الله حبیب الله شعبانی اظهار کرد: صرف برگزاری یک جلسه و بیان دغدغه‌ها و نظرات کارشناسی کافی نیست و لازم است در کنار انتقال مطالب، از مسئولان این موضوعات را مطالبه و پیگیری کنیم.

به گزارش عصرهمدان؛ آیت الله حبیب الله شعبانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان به مناسبت گرامیداشت شهادت شهید چمران و هفته بسیج اساتید در جمع اساتید استان همدان گفت: زیست عرفانی شهید چمران، بر همه فعالیت‌های ایشان سایه انداخته بود

وی تاکید کرد: صرف برگزاری یک جلسه و بیان دغدغه‌ها و نظرات کارشناسی کافی نیست و لازم است در کنار انتقال مطالب، از مسئولان این موضوعات را مطالبه و پیگیری کنیم.

آیت الله شعبانی با بیان اینکه اگر بخواهیم جامعه به درستی اداره شود، باید علم در جامعه حاکمیت پیدا کند، افزود: برای تولید قدرت و ارتقا جامعه از نظر فرهنگی، نیازمند حضور کسی که علم و تخصص دارد هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان اضافه کرد: لازم است این اصل به فرهنگی در کشور تبدیل شود که مدیری که علم ندارد، حق پذیرفتن مسئولیت را ندارد.

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه زمان برخی از جلسات تنها به ارائه گزارش سپری می‌شود، اظهار کرد: این بستر باید برای نخبگان فراهم شود که احساس کند دیده می‌شود و می‌تواند در کشور علم او ظهور و بروز داشته باشد

آیت الله شعبانی در پایان تاکید کرد: انتظار از جامعه نخبگانی این است که در مواجهه با مشکلات در صدد حل آن باشند و مشکلات این کشور توسط منابع انسانی همین کشور باید حل شود.

انتهای پیام/

آخرین مطالب