فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ:

پرداخت ۱۱۲ فقره وام قرض الحسنه از صندوق های پایگاه های مقاومت های بسیج

آخرین ویرایش در:
فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ در خصوص پرداخت وام های قرض الحسنه گفت: از صندوق های قرض الحسنه پایگاههای مقاومت بسیج تعداد ۱۱۲ فقره وام پرداخت شده است و هدف بیشتر هدایت به سمت مشاغل خانگی و خرد است.

سرهنگ محمود بداغی فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان، با اشاره به راه اندازی صندوق های قرض الحسنه افزود:۵۵ صندوق قرض الحسنه برای بهبود وضعیت معیشت بسیجیان و ایجاد اشتغال در پایگاههای مقاومت بسیج راه اندازی شده است و راه اندازی صندوق در کلیه پایگاهای بسیج در دستور کار قرار گرفته است.

بداغی گشت های محله محور را بسیج ضامن امنیت جامعه دانست و اضافه کرد:گشت های بسیج محله محور با هدف ایجاد و حفظ امنیت پایدار در سطح شهرستان نقش آفرینی می کنند و بسیج در راستای کمک به نیروی زحمتکش و همیشه در صحنه انتظامی در جهت ایجاد احساس امنیت در پایگاههای مقاومت پای کار است.

وی در خصوص پرداخت وام های قرض الحسنه گفت: از صندوق های قرض الحسنه پایگاههای مقاومت بسیج تعداد ۱۱۲ فقره وام پرداخت شده است هدف بیشتر هدایت به سمت مشاغل خانگی و خرد است.

فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ با توجه به لزوم امداد رسانی در مناطق سیل زده کشور تاکید کرد:در سیل اخیر یک میلیارد و ۲۰۰ مبلیون تومان کمک های بسیجی و مردمی به مناطق سیل زده از شهرستان کبودراهنگ جمع آوری شد.

وی در ادامه با اشاره به خسارت های ناشی از سیل زدگی در شهرستان کبودراهنگ عنوان کرد: با توجه به آسیب دیدگی های ناشی از سیل در ابتدای سال بسیج با شناسایی روستاهای آسیب دیده در سیل ابتدای سال ساخت ۲۵ واحد مسکونی را در دستور کار قرار داده است.

وی با تشریح فعالیت های بسیج سازندگی افزود:ساخت سرویس بهداشتی توسط بسیج سازندگی سپاه کبودراهنگ از محل اعتبارات محرومیت زدایی به تعداد ۱۰ سرویس در مدارس انجام‌شده است.

سرهنگ بداغی در پایان با اشاره به فعالیت های گروه های جهادی در کبودراهنگ خاطرنشان کرد:تعداد ۸۵ گروه جهادی فعال پایگاه محور،۱۴ گروه حوزه محور و ۲ گروه ویژه و گروه های دیگر پزشکی و مهندسین عمران ، کشاورزی نیز در کل شهرستان کبودراهنگ‌فعالیت دارند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب