بیشترین بازدیدها

یادداشت

به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زنان صورت گرفت؛

دیدار بانوان موفق با نماینده ولی فقیه در شهرستان کبودراهنگ

جمعی از بانوان موفق شهرستان کبودراهنگ در عرصه های مختلف ورزشی فرهنگی هنری سازندگی و کار آفرینی با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش عصرهمدان؛  صبح امروز جمعی از بانوان موفق بسیج در عرصه های مختلف سازندگی،فرهنگی اجتماعی ورزشی و..با نماینده ولی فقیه در این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این برنامه مسئول بسبج جامعه زنان شهرستان کبودراهنگ به بیان بخشی از فعالیت ها و ظرفیت های حوزه بانوان در این شهرستان پرداخته و گزارشی از عملکرد یک ساله بانوان را تقدیم نماینده محترم ولی فقیه کرد.

در ادامه تعدادی از بانوان موفق در اقشار مختلف بسیج به بیان دغدغه ها و مشکلات در حوزه بانوان پرداختند.

حجت الاسلام نقی باقری امام جمعه شهرستان کبودراهنگ در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و با اشاره به جایگاه ویژه زنان در پیشگاه خداوند اظهار کرد: مدیریت و سلامت روحی و روانی خانواده بر عهده زنان است.

وی با اشاره به جایگاه والای زنان در دین اسلام افزود: خداوند بزرگ ترین هدیه و کوثری که به پیامبر خود هدیه کرد حضرت زهرا سلام الله علیها بودند.

امام جمعه شهرستان کبودراهنگ در خصوص دلایل افزایش طلاق در جامعه گفت: یکی از بزرگ ترین دلایل طلاق در جامعه ازدواج جوانان بدون مشورت با والدین و افراد باتجربه است که متاسفانه در بیشتر مواقع منتهی به طلاق می شود.

وی در انتها با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری در خصوص آتش به اختیار فرهنگی خاطر نشان کرد: دشمن به سراغ سنگرهای معنوی ما آمده است و زن و خانواده در پیکان حمله مستکبران عالم هستند که زنان با حیای ایرانی در مقابل این نقشه شوم دشمن آتش به اختیار و خودجوش با برنامه های فرهنگی خواهند ایستاد.

در انتهای این برنامه از نخبگان و زنان موفق در عرصه های مختلف با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر شد .

انتهای پیام/ر

آخرین مطالب