بیشترین بازدیدها

یادداشت

آیت الله رئیسی در جمع مردم نهضت آباد رودباجنوب:

اقدامات امدادی، جبران خسارات و بازسازی منازل از اولویت های دولت است/ تعریف همیشگی حاج قاسم از پایبندی مردم جنوب کرمان به نظام و ارزشها

آخرین ویرایش در:
رئیس جمهور گفت: ان شاالله با همت و مشارکت خود مردم و پیگیری مسئولان به زودی مشکلات برطرف شود و مردم بتوانند زندگیشان را بهتر از گذشته ادامه دهند.

به گزارش عصرهمدان؛ مشکلات را بررسی کردم یک سری از اقدامات فوری بود مثل اقدامات امدادی که باید سریع انجام می شد زیرا آبگرفتگی  منازل موجب مشکلات جدی برای ساکنان شده بود که این اقدامات توسط شما جوانان و مسئولان انجام شد که از همه تشکر می کنم.

اقدام بعدی نسبت به خانواده هایی است که به نحوی اثاث منزلشان دچار مشکل شده تا خساراتشان جبران شود که در برخی مناطق آغاز شده و در برخی مناطق در حال تکمیل است.

بخش سوم قضیه که مهم است بازسازی و نوسازی منازل است در برخی از منازل به دلیل سستی پایه و دیوارها آب نفوذ کرده که برای مهیا شدن امکان سکونت باید بازسازی شود و این موارد توسط استانداری فرمانداری و سپاه شناسایی شده و این هم از کارهایی است که باید سریع انجام شود.

هرزمان با حاج قاسم سلیمانی دیدار داشتیم همواره از مردم این مناطق و ایستادگی شان پای انقلاب و نظام می گفت ولایی بودنشان شهید پرور بودنشان همتشان در جبهه ها در دوران دفاع مقدس را همواره بر زبان جاری می کرد و هم اکنون هم سردار معروفی فرمانده سپاه استان بر این امر تاکید دارند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب